Paskolos internetu be užstato tikrai neišduodamos taip lengvai

Internetu pasiskolinti pinigų tapo taip pat paprasta, kaip nueiti į artimiausią parduotuvę ir kažką įsigyti. Paskolos internetu dabar išduodamos įvairiausiais būdais. Didžiulis kreditorių pasirinkimas leidžia pasinaudoti galimybe rinktis geriausius paskolų sąlygas. Kiekvienas asmuo, priklausomai nuo ekonominės padėties, gali rinktis skirtingų rūšių paskolas. Kiekvienoje bendrovėje skolinimosi sąlygos iš dalies yra tos pačios, keičiasi tik grąžinimo reikalavimai – palūkanos ir terminas. Jeigu svarstote galimybę skolintis internetu, tuomet neskubėkite rinktis atsitiktinių bendrovių. Jums iš pradžių reikėtų peržiūrėti kokias metines palūkanas taiko kiekviena bendrovė. Taip pat reikia žinoti, kad kreditų išdavimo sąlygos kiekvienoje bendrovėje gali būti skirtingos. Vienur bus reikalaujamas turto įkeitimo, o kitur paskolos internetu išduodamos be užstato.

Paskolos internetu be užstato išduodamos daugelyje kredito bendrovių

Norintiems pasiskolinti pinigų internetu, reikėtų žinoti, kad be užstato kreditus išduoda ypač daug finansų įstaigų. Žinoma, tai nereiškia, kad paskolą gauti bus labai lengva. Viską lems jūsų ekonominė padėtis. Tie, kurie kiekvieną mėnesį gauna nemažas pajamas ir turi labai mažai įsipareigojimų, paskolas internetu gauna lengviausiai. Tačiau tie, kurie yra bedarbiai, apskritai turėtų pamiršti skolinimąsi tiek internetu, tiek ir kitose vietose. Matote, paskolos nedirbantiems asmenims Lietuvoje veikiančiose bendrovėse negali būti išduodamos. Tai draudžia teisės aktai.

Lengviausiai paskolos internetu išduodamos tuomet, kai asmuo gauna stabilias pajamas bei neturi jokių didelių įsipareigojimų. Kuo daugiau įsipareigojimų turėsite, tuo labiau sumažinsite skolinimosi galimybes Supraskite, kiekviena kredito įstaiga kreditingumo vertinimo metu skaičiuoja pajamų ir išlaidų santykį. Kuo jis prastesnis, tuo sunkiau gausite kreditą.

Jeigu paskolos internetu imamos ne pirmą kartą, tuomet bus atliekami skaičiavimai

Mokumo vertinimo nuostatai įpareigoja kredito įstaigas laikytis atsakingo skolinimo principų. Juose numatoma, kad asmenys, kurie turi labai daug skolų, naujų paskolų gauti negali. Kai pateiksite visus savo duomenis, kredito įstaiga privalės apskaičiuoti ar jūsų pajamos, kurios skiriamos kitų įsipareigojimų vykdymui, dar nėra peržengusios 40 procentų ribos. Jeigu ši riba peržengiama, tuomet asmuo laikomas pasiekusiu savo skolinimosi galimybes. Jam netgi jokios prekės negali būti parduodamos lizingo būdu.

Kiekvienas kreditorius dabar yra įpareigotas paskolas išduoti tik tiems, kurie tikrai galės jas grąžinti. Dėl to kreditingumo vertinimo procedūra yra privaloma. Įmonės, kurios paskolas išduoda nevertinant klientų kreditingumo, rizikuoja netekti licencijos. Tai būtų ypač grubus vartojimo kredito įstatymo bei mokumo vertinimo nuostatų pažeidimas. Lietuvoje paskolos internetu tikrai nėra išduodamos taip paprastai ir bet kam.

Norintys lengvai gauti paskolą turi atitikti gana griežtus reikalavimus. Paprasčiausiai, tie, kurie ima paskolas internetu ar kitose vietose, patys iš anksto turi paskaičiuoti ar jiems pavyks grąžinti skolas iš gaunamų pajamų. Bet kokiu atveju tokius skaičiavimus atliks kredito įstaiga, kuomet pateiksite jai savo asmeninius duomenis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *