Populiarūs gyvūnų skelbimai

Kokie skelbimai dažniausiai būna gyvūnų sektoriuje, skelbimų portale? Tą pamatyti galite tiesiog apsilankę skelbimų portaluose – visa informacija prieinama niekur neprisiregistravusi, tiesiog iškart taip matoma.

Dovanojami gyvūnai

Viena iš kategorijų, kur skelbimai yra tikrai labai populiarūs, tai – dovanojami gyvūnai. Tokių skelbimų pamatysite, kad yra daugiausia. Nereikalingų šunų atsiranda kasmet. Vieniems netikėtai gimsta maži šuniukai nes nebūna pasirūpinta kalytės sterilizacija. Kitiems šuniukai gimsta ir veislinėms kergimo kalėms vien todėl, kad kažkas pražiopso saugojimą, kalytė pabėga trumpam, kažkur sutinka savo princą, ir gimsta ne veisliniai šuniukai. Taip pat daug šunų yra paliekama dėl to, kad šeimininkai įsigiję šuniuką nemoka šio išauklėti ir jis vėliau tampa tiesiog niekam nereikalingu gyvūnu, kuriame atsispindi paties šeimininko klaidos, šuniukas nemoka gyventi namuose. Kiti šunys tampa nereikalingi, nes kažkur iškeliauja šeimininkai. Pagalvokite, jeigu jau emigravo milijonas žmonių, tai turėtų būti ir bent pusė milijono šunų, kurie neteko savo šeimininkų. Vienišų šunų visiems gaila, todėl reikia ieškoti būdo jiems kažkur padėti. Kai kas pasitiki savo žiaurumu ir mažus šuniukus lyg iš senų baisių pasakų meta į upę. Kiti šunelius paleidžia prie prieglaudų arba ten iškart atveža. Dar kiti tiesiog deda skelbimus į skelbimų puslapius. Skelbimuose galima matyti ir pačių prieglaudų dedamus skelbimus. Niekas nenori, kad šuneliams būtų blogai, todėl visi visada stengiasi surasti jiems naujus namus. Tačiau akivaizdu, kad šunelių be šeimininkų yra daugiau, negu žmonės galėtų priglausti.

Populiarūs veisliniai šunys

Taip pat dažniausiai šunų skelbimai yra klasifikuojami į šunų veisles. Tad lengvai galima matyti ir kokie šunys yra populiariausi, kokių parduodama daugiausia. Pardavinėjami gausiai jorkšyro terjerai, taksai, pinčeriai. Šų šunų populiarumą lemia jų praktiškumas – būdami mažos veislės, jie gali gyventi bute. Taip pat parduodami ir didesni šunys – retriveriai, laikos, haskiai, labradorai. Dažniausiai juos žmonės renkasi gyvenantys ne mažuose butuose, o didesnėse erdvėse. Jų pasirinkimą nulemia grožis ir žmogaus požiūris, jog šuo turi būti didelis.

Parduodamas pigesnis pašaras

Būtent interneto skelbimuose galima rasti ir pigesnio ėdalo gyvūnams. Kažkas jį užsisako iš Kinijos, kažkas perka iš Lenkijos ir gali čia parduoti pigiau negu įprastos zoo prekių parduotuvės. Parduodama gyvūnų įranga taip pat gali būti pigesnė, jeigu ji yra naudota. Pavyzdžiui, kam nors atlieka didelis akvariumas, narvas ar kiti reikmenys, ir tai galima parduoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *