Sekimo įranga: kokia ji būna ir kur naudojama

Apsilankę https://www.sekimoiranga.lt greitai suprasite, kad čia ne viskas, ką naudotumėte tik vyro sekimui, yra ir šiaip buityje naudingų prietaisų (pvz., diktofonai, jeigu esate korespondentas). Ir visgi, reikėtų pasakyti, kad čia taip pat galite ir susidaryti gana išsamų vaizdą, kas yra sekimo įranga, kokios jos būna. Susipažinkime.

GPS sekimo įranga

Filmuose itin populiarus dalykas, gyvenime naudojamas ne tik kriminaliniais tikslais. Paleidžiate vaiką per miškus eiti į mokyklą? Išvažiavo vyras į tarpvalstybinį reisą? Galima dėti Gps sekimo įrangą, kuri jums realiuoju metu leis matyti, kur ir ką veikia jums brangūs žmonės. Na, o jeigu tai filmas arba tikras detektyvas – tai sekant tam tikrus žmones Gps įranga bus montuojama ant automobilių dugno, prie asmeninių daiktų, papuošalų ir pan.

Pasiklausymo įranga

Labai populiarus būdas siekiant šnipinėti. Jūsų tėvai, gyvenę daugiabučiuose, irgi puikiai pažįsta šią įrangą. Seniau tai buvo tiesiog – labai plonos daugiabučių sienos, per kurias gerai girdėdavosi, ką gi už sienos veikia kaimynas. Kaip atrodo pasiklausymo įranga? Tai gali būti specialūs komplektai, kuriuos naudosite egzaminų metu nusirašinėjant. Tai gali būti tam tikri aksesuarai, priedai, daiktai, kuriuose būtų įmontuoti mikrofonai. Visada pasiklausymo įrangai yra reikalingas įvesties priedas – mikrofonas – per kurį įeitų garsas. Tuomet duomenų siuntimas vyksta bangomis. Taigi, reikia siųstuvų. Gaunantysis siųstuvas duomenis turi kažkur įrašyti. Na o iš laikmenos gali būti duomenys perkeliami arba iškart tiesiogiai transliuojami išvesties priedais – ausinėmis, kolonėlėmis.

Kameros

Norint matyti, kas ką daro, reikia filmuoti. Slaptos kameros tvirtinamos prekybos centruose, parduotuvėse, viešose vietose. Tai daroma saugumo sumetimais – norint užkirsti kelią vagystėms, nusikaltimams, viešos tvarkos pažeidimams. Mat kai yra žinoma, jog filmuoja, tai ir nusikaltimų mažiau. Tačiau taip pat ir kameros reikalingos tada, kai jau norima išaiškinti, kas kažką pavogė ar padarė kitus blogus dalykus.

Budrumas

Pats svarbiausias instrumentas, norint kažką susekti: nuosavas budrumas. Svarbu jį pasitelkti, jeigu sekamas asmuo yra artimoje aplinkoje. Kad būtų galima suprasti, kas vyksta. Budrumas leidžia mums tinkamai įtarti, interpretuoti, nuspėti dalykus, imtis veiksmų, siekiant kažkam užkirsti kelią ar kažką pričiupti. Jis neturi peraugti į keistą paranoją, tačiau jis yra labai svarbus dalykas ir jo reikėtų neprarasti, jeigu sekate, arba jeigu įtariate, kad galbūt kažkas seka jus. Pagalbinės priemonės, aišku, padės užtikrinti profesionalų sekimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *