Burbulinė arbata (bubble tea) – išskirtinumas kavinei

Leiskite paklausti – kaip gerai pažįstate burbulinę arbatą? Klausiu, nes daugelis žmonių, įskaitant Jus yra pasakę – „Aš mėgstu burbulinę arbatą“, tiesa? Bent jau kartą gyvenime tai tikrai ištarta frazė.

ArbatosPer pastaruosius porą metų burbulinė arbata sulaukė didžiulio populiarumo Lietuvoje. Burbulinės arbatos parduotuvės ir pati sprogių burbuliukų, sprogių perlų arbata atsiranda prekybos centruose, gatvių kampeliuose, kavinėse, restoranuose, ledainėse ir visur, kur yra ištroškę vaikai, paaugliai ar suaugusieji. Gėrimą taip pat galime rasti daugelyje pasaulio vietų, net tokių, apie kurias esame mažai girdėję, skaitę ar matę. Štai kodėl burbulinė arbata turi daug pavadinimų, tokių kaip pieno arbata, perlų arbata, tapijokos arbata, sprogiųjų burbuliukų arbata, boba arbata ir daugybę kitų. Esant tokiam populiarumui, Burbis.lt komanda, visus norinčius supažindina su burbulinės arbatos subtilybėm, jos skoniais, spalvom ir galimais variantais.

Šį unikalaus skonio gėrimą dauguma žmonių lengvai pastebi dėl ryškios jo spalvos, saldžių sprogių burbuliukų ir, žinoma, storų, specialiai šiam gėrimui sukurtų šiaudelių, per kuriuos traukiame unikalų potyrį sukuriančius skanumynus. Tai paprastai paruošiamas, saldus, spalvotas, žaismingas ir skanus gėrimas, kuris praturtina kiekvienos kavinės, restorano, ledainės, picerijos, užeigos ar miesto šventės prekybininkų meniu. Nors Lietuvoje bubble tea arba lietuviškai vadinama burbulinė arbata gyvuoja jau dešimt metų, o pirmieji ją pristatė ir supažindinimo procesą pradėjo Burbis.lt komanda, tačiau tik visai neseniai prasidėjo tikrasis šio gėrimo renesansas privertęs išpopuliarėti mūsų kraštui netradicinį saldumyną / gėrimą. Vis daugiau kavinių, restoranų, ledainių, užeigų, barų, picerijų, parkuose prekiaujančių ir šventinę nuotaiką kuriančių prekybininkų ar kitų laisvalaikio vietų kreipiasi į didmeninę prekybą užsiimančias įmones, tokias kaip Burbis, kuris yra pirmoji, didžiausia ir geriausiai išmananti šį produktą įmonė Lietuvoje, ir šį unikalų gėrimą įtraukia į savo asortimentą taip pritraukdami vis platesnį žmonių kontingentą, kuris puikiai pažįsta šį skanumyną. Tad paklauskime savęs, ar ten kur aš esu, šalia galiu nusipirkti burbulinės arbatos? O jeigu negaliu, kavinėje visuomet galime paklausti – kodėl?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *