Dvikova: naujos statybos butai Vilniuje ar namas užmiestyje?

Naujos statybos butai VilniujeKažin, ar kada nors nekilnojamojo turto rinkos galimybės buvo tokios plačios, kaip dabar. Naujos statybos butai Vilniuje stebina savo pasiūla – pirkėjai gali įsigyti įvairios kvadratūros būstus praktiškai bet kuriame sostinės mikrorajone. Vis dėlto, nepaisant būstų paklausos, itin populiariu pasirinkimu išlieka ir nuosavų namų įsigijimas užmiestyje. Dvikova tarp šių dviejų nekilnojamojo turto objektų tęsiasi ne vienerius metus, o vieningo atsakymo, kuris sprendimas yra geresnis, kol kas nėra. Kitaip sakant, prieš priimdami sprendimą, turėtumėte įvertinti tiek vieno, tiek kito pasirinkimo privalumus ir trūkumus.

Kiek ir kada svarbus privatumas?

Individualūs namai yra vertinami dėl savo privatumo. Gyvendami nuosavame name ir turėdami nuosavą kiemą turite galimybę mėgautis jaukiais ir ramiais vakarais su šeima ar draugais, negalvodami apie kaimynus. Jūsų vaikai turi erdvę žaidimams, jūs taip pat galite ramiai ruošti kepsnius, rengti vakarėlius ir mėgautis visais privataus gyvenimo patogumais. Vis dėlto, privatumas turi ir kitą pusę. Visų pirma, nuosavas namas nėra toks saugus kaip butas, kuris yra visuomet apsuptas kaimynų. Be to, jūsų vaikai neturės kiemo draugų, su kuriais galėtų leisti laisvalaikį, o buvimas toli nuo žmonių po kurio laiko gali imti erzinti ir jus pačius. Dar vienas klausimas – gerbūvio darbai. Nors gyvendami nuosavame name turite galimybę susikurti aplinką, atitinkančią visus jūsų poreikius, vis dėlto, būsite priversti investuoti gana didelius pinigus į nuolatinius teritorijos priežiūros darbus.

Įvertinkite susisiekimo su miestu galimybes

Naujos statybos butai Vilniuje yra patogus ir praktiškas sprendimas, leidžiantis susisiekti su svarbiausiais miesto objektais tiek viešuoju, tiek privačiu transportu. Gyvendami mieste galėsite lengvai pasiekti darbovietę, nuvežti vaikus į mokyklą ar darželius, sugaišdami sąlyginai nedaug laiko. Tuo tarpu nuosavi namai užmiestyje pareikalaus ilgų valandų kelyje. Žinoma, gyvenimas sostinėje taip pat gali kelti nepatogumų, ypač tuomet, jei gyvenate judrioje miesto dalyje ir nuolatos patenkate į transporto spūstis, tačiau, nepaisant to, miesto ritmas vis tiek užtikrina greitesnį ir paprastesnį susisiekimą. Tai itin svarbu tuomet, jei mėgstate aktyvų gyvenimo būdą ir pramogas, lankote įvairius užsiėmimus ir nenorite laisvo laiko leisti namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *