Elektros kaina Lietuvoje lyginant su kitomis šalimis

Elektros energijaNatūralu, kad daugelis lietuvių mėgsta lyginti tam tikrų paslaugų kainas su tomis pačiomis, kurios teikiamos kitose šalyse. Ypač kaimyninėse, kadangi tokiu atveju galima paprasčiau susidaryti nuomonę apie kainas ir tuo pačiu matyti – kokie mūsų verslininkai, kokia mūsų valdžia ir galiausiai kaip mūsų šalyje veikia konkurencija.

Nepriklausomas tiekėjas dažniausiai stengiasi savo klientams pasiūlyti tokias kainas ir tokias paslaugas iki mažiausių smulkmenų, kokios jiems labiausiai tinka. Tačiau net ir tokiu atveju, natūralu, piliečiai ne visada patenkinti, kadangi jie visada tikisi gauti geriausią kokybę, kurią dažniausiai garantuoja geriausios kokybės paslaugos.

Taigi, elektros kaina Lietuvoje lyginant su kaimyninėmis šalimis kinta priklausomai nuo to – kokia tai šalis tos, kurios taip pat yra ES dalis – dažniausiai teikia paslaugas panašiomis kainomis kaip ir Lietuvoje. Žinoma, yra ne vienas tiekėjas, tad būtent dėl to ir verta pagalvoti – kurio pasiūlymai labiausiai tinkami. Juk kaina nėra vienintelis ir esminis aspektas – reikia jų palyginti bei įvertinti kur kas daugiau.

Tačiau tose šalyse, kurios nėra ES šalys – kainos kiek kitos. Pavyzdžiui, Baltarusijoje kaina yra daug mažesnė. Kaip ir Rusijoje. Tačiau taip pat reikia nepamiršti kad šiose šalyse pragyvenimo lygis yra kur kas žemesnis, tad natūraliai ir kainos atrodo labai mažos. Visgi, įvertinus tai, kokia yra MMA ir kokia yra vidutinė alga tose šalyse – elektros kaina tampa kur kas didesnė ir tokiu atveju gaunasi, kad mūsų kaimynai pagal BVP moka kur kas daugiau. Taigi, būtent taip ir reikia vertinti paslaugų kainas, kadangi tik tokiu atveju bus susidaromas realus vaizdas – kiek kainuoja elektra ir tuo pačiu kaip mūsų šalyje veikia konkurencija.

Bet kuriuo atveju siūlome kuo daugiau dėmesio skirti paslaugas siūlantiems verslininkams ir pasirinkti tuos, kurie Jums labiausiai tinka. Tokiu atveju, esame tikri, kad rasite variantą, kuris pranoksta Jūsų lūkesčius. Galiausiai, esame tikri, kad rasta tą paslaugų kokybę, kurios Jums reikia. Juk elektra reikalinga kasdien, tad ir norisi, kad ji patenkintų poreikius iki mažiausių lūkesčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *