Įdomūs kroviniai, matyti ant priekabų

Ar kada nors gyvenime stebėjote, ką žmonės vežasi dviašės priekabos viduje? Tai gali būti visai įdomus dalykas, paanalizuoti, ką teko kada matyti. Paklausėme kelių žmonių, ir štai kokių dalykų tik jie nematę priekabose.

Jachta

Nors jachtai vežtis tinka ne tik dviašės priekabos, bet kai kas vežasi jachtas ir tokiu būdu. Šarūnas pasakoja, matęs ne kartą, kaip vasaros metu keliu arba net auto magistrale „plaukia“ laivas. „Tai būna dažniausiai man labai gerai pastebima, nes aš pats turiu gerą ryšį su vandeniu. Tik jachtos neturiu – plaukioju su paprasta valtimi. Bet žinau draugų su jachtomis, motorinėmis valtimis, ir mes kartais plaukiojame. Man labai patinka vanduo, dėl to aš iš karto atkreipiu dėmesį, jeigu kelyje pamatau ką nors važiuojant su priekaba ir vandens transporto priemone ant jos. Man tai labai patinka“, – sako vyras.

Arkliai

Kartais priekaboje gali pamatyti ir arklį ar kokį kitą gyvūną. Simona sako, kad yra mačiusi, kaip vežami arkliai: „Kadangi pati turiu darbo su gyvūnais patirtį ir esu dirbusi su jais, nes esu veterinarė, tai žinau, kad arkliai yra vežami specialiomis priekabomis arba vagonais. Deja, dažnai ne visi laikosi tų taisyklių. Būna labiausiai skaudu matyti važiuojančius cirko karavanus, kurie kartais tuos gyvūnus labai prastomis sąlygomis tampo. Žirafos, drambliai, šimpanzės – kartais visi važiuoja ir linguoja viename vagone. Aišku, tai jau iškart yra įspūdingas vaizdas, kai matai cirką ant ratų su tais visais gyvūnais. Bet kaip gyvūnų mylėtoja ir jų teisių gynėja, aš būčiau labai už tai, kad žmonės pirma pasidomėtų, kokios transporto priemonės yra skirtos ir geriausiai tinka gyvūnų vežiojimui, o tik paskui imtųsi tokių darbų“, – sako ji.

Pirtis – namelis, pavėsinės

Tomas sako, kad jam būna juokinga matyti, kai kas nors priekaboje vežasi namelį: „Kartą mačiau, kaip nusivežė seną kioską su didele iškaba „Visko po truputį“. Įspūdinga. Taip pat atšilus prasidėjo tų mažų namelių – pavėsinių arba pirčių vežiojimas, tai irgi keistai atrodo“, – sako vyras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *