Interneto parduotuvės apžvalga: II dalis

Tęsiame straipsnių ciklą apie tai, kokių prekių galima nusipirkti 1a.lt parduotuvėje, ir kokios yra tų prekių kategorijos. Prieš tai apžvelgėme su kompiuterine ir mobilia technika susijusias kategorijas, o dabar norėtume daugiau pakalbėti apie kitas prekes.

TV technika

Šioje kategorijoje interneto parduotuvėje pirmiausia rasime televizorių ir jų priedų grupę. Nors šiuolaikiniai žmonės dažnai niekina televizijos programas, kurias transliuoja Lietuvoje, tačiau dažniausiai pats televizorius, kaip elektronikos priemonė, namuose stovi. Ir nenuostabu. Mat, jeigu nepatinka televizijos programos, niekas neliepia jas žiūrėti, tačiau didžiulis plačiaekranis televizorius visada gali būti tas malonus daiktas, per kurį gera stebėti viską, ką tik nori. Taigi, interneto parduotuvėje paprastai galima įsigyti LED TV, taip pat TV laikiklius, įvairius kabelius, laidus ir adapterius, ilgintuvus, taip pat 3D akinius, TV antenas ir įvairius kitus priedus.

Žaidimų kompiuteriai

Žaidimų kompiuteriai yra brangūs, ir vien jau tai rodo, kad čia seniai nėra tik mažų vaikų pramoga. Daug suaugusių vyrų su didžiausiu malonumu užsiima būtent žaidimais. Taigi, gali būti perkami tokie žaidimų įrenginiai kaip Sony Plastation, Microsoft Xboc ir kitos paprastesnės žaidimų konsolės. Patys žaidimai taip pat kainuoja, tad tenka kuos įsigyti.

Audio aparatūra

Nė vienas iš mūsų jau neįsivaizduojame gyvenimo be audio aparatūros. Mums vis tiek reikia bent jau nedidelių nešiojamų ausinių, jeigu nieko daugiau nereikia. Taip pat reikia ir bevielių garsiakalbių, ir jungčių stotelių. Gana senas, jau beveik klasikinis dalykas yra muzikinis centras bei magnetolos. Nešiojami radijo imtuvai visada patinka vyresniems žmonėms, tačiau taip pat jie gali puikiai tikti ir tiems, kurie tiesiog mėgsta klasiką. Dauguma žmonių muziką dabar klauso iš išmaniojo telefono, tad svarbiausia būna turėti geras ausines. Kita vertus, kartais geriau turėti kad ir MP3 grotuvą, nes su juo gali ilgiau išgyventi, jo baterija laikys ilgai, ir dėl muzikos neliksi be ryšio, su išsikrovusiu telefonu. Dar patiems tikriesiems senovės mėgėjams gali patikti patefonai, kitaip vadinami plokštelių grotuvais.

Video aparatūra

Taigi, jeigu jums nepakanka tiesiog televizoriaus su savo adapteriais ir antenomis, galite įsigyti visą namų kino sistemą. Ji apims ne tik televizorių, bet ir garsą, kuris užtikrins tobulą pramogą namuose žiūrint televizorių. Taip pat verta turėti ir DVD grotuvą, su kuriuo galėsite mėgautis geriausiais pasaulyje sukurtais dalykais ir žiūrėti įdomius DVD.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *