Kaip pasiruošti kelionei

Nesunku susivilioti idėja keliauti, kai skrydziai.lt siūlo tokius pigius skrydžius. Jeigu kelionės bilietai jau kišenėje, atostogos apibrauktos raudonai kalendoriuje, o biudžetą šiokį tokį jau turite, metas keliauti ir tikrai turiningai praleisti laiką. Dabar beliko tinkamai susikrauti lagaminą. Keletas patarimų jums, pasiryžusiems keliauti – nuo ko pradėti, ką toliau daryti.

Pasidarykite sąrašą

Geriausias būdas susidėti lagaminą, pirmiausia pasidaryti sąrašą. Juk įsidėti reikia daug visko. Viską planuokite pagal sritis: miegas, poilsis, valgymas, higiena, aktyvus ėjimas, dokumentai, ir t. t. Užtruksite bent valandą, rašydamiesi sąrašą, tačiau sutaupysite laiko tada, kai reikės dėtis pačius daiktus. Juk ir tada reikėtų juos dėti ir galvoti apie juos, tik tiek, kad dabar turėsite aiškią struktūrą ir žinosite, ką jau įsidėjote, o ko dar ne.

Būtini ir nebūtini daiktai

Geriausia, jeigu tą sąrašą susižymėsite spalvomis. Spalvas galima rinktis kokias nori, bet aš naudosiu pavyzdį. Raudona – būtini daiktai, žalia – antri pagal būtinumą, bet ne privalomi, geltona – būtų smagu pasiimti. Tada dėliodami viską į lagaminą pirma dėkitės būtinus daiktus, tada spręskite ir dėl kitų dviejų kategorijų, kiek ir kokių daiktų jums tikrai reikės kelionėje.

Skirkite laiko daiktų komponavimui

Vieną kartą vienas žmogus pasakojo, jog persikraustant į kitą butą keli smarkūs vyrai tris valandas lakstė ir krovė į furgonus daiktus. Užtruko visą dieną, kibirus prakaito belakstydami išliejo. O furgonui teko važiuoti tris kartus pirmyn ir atgal, nes tik taip tilpo viską pervežti. Po dviejų savaičių paaiškėjo, kad tame bute žmogus gyventi negali, jam teko persikraustyti kitur. Persikraustymo įmonė tąsyk atsiuntė du pagyvenusius vyrukus. Jie lėtai dėliojo daiktus, pirmiausiai ilgai stovėdavo kambaryje, galvodavo, tik paskui imdavo kažką nešti. Spėdavo dar ir parūkyti per pertraukėles. Visus daiktus sudėjo gražiai į vieną furgoną, ir išvežė. Štai ką reiškia apgalvotas daiktų išdėstymas. Pagalvokite, juk ir jums tada, kai surausiate, netvarkingai laikote daiktus, atrodo, jog jie užima pusę kambario. Susitvarkius vietos padaugėja. Tad ruošdamiesi kelionei ir skrydžiui, nedideliame lagamine jūs vis tiek galite sutalpinti viską, ką jums reikia sutalpinti. Tiesiog pasistenkite viską protingai sudėstyti. Tačiau nepasiduokite pagundai, susidėję visus daiktus ir pamatę, kad dar lieka vietos, prisidėti ko nors nebūtino. Tikrai geriau ne pilnai užpildyti lagaminą, tai galėsite ir grįžtant iš kelionės ką nors į jį įsimesti lauktuvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *