Kas daugiabutyje pasibeldžią į duris

Kažkas pakėlė savo kumštį ir medines durys daugiabučio suskambėjo. Tuk – tuk – tuk – kažkas beldžiasi. Kas beldžiasi į medines jūsų namų duris dažniausiai, kas vaikšto po daugiabučius ir ieško jūsų?

Komunalinis aptarnavimas

Dažnai medines durys būna paklebenamos, o paskui į jas pabeldžiama arba paskambinama, kai daugiabutyje vyksta kokie nors dujotiekio, vandentiekio, elektros, interneto ir pan. komunaliniai darbai. Tuomet pas jus gali ateiti patikrinti skaitliuko, pažiūrėti, ar veikia vienas ar kitas įrenginys, patikrinti tam tikros komunikacijos tiekimą. Tai labai svarbu ir tokius darbuotojus reikėtų įsileisti, tačiau, jeigu bijote, kad už durų stovi koks nors sukčius, galite ir neįsileisti. Tokių dalykų juk turi būti. O žmogus, kuris beldžiasi į medines jūsų duris, turėtų parodyti pažymėjimą, bei būti apsivilkęs uniformą darbinę.

Politinė agitacija

Kas jau kas, bet Vilniaus Senamiesčio gyventojai tai tikrai pajuto, ką reiškia, rinkiminė agitacija „nuo durų iki durų“. Čia vis vaikščiodami patys politikai, dažnai jie eidavo kartu su visa šeima. Taigi, nenustebkite, jeigu artėjant Seimo rinkimams, pas jus prie durų nusišypsos koks nors savimi pasitikintis politikas. Jis jums papasakos savo rinkimųprogramą, o gal tiesiog pasisveikins ir duos lankstinuką. Beje, tam ir skirta akutė jūsų duryse – jeigu matote už durų politiką, kurio nenorite įsileisti, tai reiškia, kad laisvai galite tą ir padaryti.

Laiškanešys

Ryte, ypač tada, kai sapnuojate patį geriausią sapną, gali į duris paskambinti arba pabelsti laiškanešys. Geriau jau išsinerkite iš to sapno ir eikite pažiūrėti, ką jis jums sako. Kadangi laiškanešys jums kažką atnešė. Jeigu nepaimsite tos siuntos arba registruoto pašto dabar, tai vėliau teks eiti į paštą, ten stovėti eilėje ir atsiimti savo gautą siuntą.

Pasiuntinukas

Užsisakėte picą, suši, o gal maisto iš elektroninės parduotuvės? O gal pirkote kažką iš kokios nors kitokios el. parduotuvės? Vadinasi, jums reikia laukti, kada į duris pabels pasiuntinukas. Neverskite jo ilgai laukti, nes tikriausiai jis per dieną turi sulakstyti tikrai labai daug kilometrų tam, kad galėtų pristatyti viską, kas jam kur įdėjo kaip siuntas.

Kaimynėliai

Jeigu beldžiasi kaimynai, dažniausiai nieko gero. Arba ką nors užliejote, arba per garsiai žiūrite Panoramą, arba iš jūsų paprašys 5 eurų už laiptinės išdažymą. Tačiau neatidaryti irgi nevalia – niekur juk nuo jų nepabėgsite, taigi, geriau jau pažiūrėkite kaimynams į akis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *