Kur keliausime šią vasarą?

Atostogoms artėjant, vasarai artėjant, kiekvienas ima galvoti apie poilsį ir keliones. Galima jas planuoti savarankiškai, galima kliautis tokiais pagalbininkais kaip, pvz., Krantas Travel agentūra. Vasara gali būti įdomi, jeigu suplanuosime tikrai įdomias bei gražias keliones. Kur vertėtų keliauti?

Skandinavija kitaip

Būtent Krantas Travel agentūra tikriausiai galėtų pasiūlyti įvairių skirtingų būdų keliauti aplankyti Skandinavijos. Tai ir lėktuvai, ir kruizai, ir autobusai. Tačiau svarbiausia – noras pažvelgti į Skandinaviją kitaip, kaip į atostogų šalį. Daug kam tai dabar tapę tiesiog emigracijos ir darbų kryptimi, nerasite žmonių, kurie keliautų ten tiesiog atostogauti. Aišku, tie, kas ten dirba, mielai mėgaujasi ir šalies grožiu bei paprastai po šalį pakeliauja mielu noru. Tačiau be viso to dar vertėtų ir pakeliauti jums ten. Gyvenate Lietuvoje, o atostogaujate užsienyje. Tad kodėl gi neaplankius Norvegijos fiordų, Suomijos miškų, ar Švedijos Šiaurės ašigalio?

Dar neatrasta Italija

Kita kryptis vasarai, kuri itin tiks mėgstantiems vasarą pasidžiaugti saulės smūgį sukeliančia kaitra – Italija. Tik šiais metais Italijoje atostogaukite kitaip. Važiuokite ne į Romą, ne į Veneciją ir ne į Milaną, o atraskite paslėptą Italijos grožį. Tiesą sakant, jis nėra toks jau paslėptas, kadangi jis iš tikro yra visai šalia tų minėtųjų miestų. Italija nuostabi tuo, kad beveik ant kiekvienos kalvos yra vis po naują miestelį. Tai gana kalnuota šalis, todėl visada verta nuvažiuoti į tuos mažesnius miestelius, juos pažinti, pamatyti, pasimėgauti ta Italijos šiluma ir grožiu.

Anglija – paskutiniai šansai pasidžiaugti

Dar vienas pasiūlymas tiems, kas dar nėra buvę Anglijoje – nuvykti būtent ten. Juk kada, jeigu ne dabar? Po išstojimo iš ES? Minėtoji aplinkybė kelionių tikrai nepalengvins, tad šią vasarą verta pažinti Anglijos grožį. Oras ten vis tiek dažniausiai daug geresnis negu Lietuvoje, ir keliauti ten verta vasarą, nes kitu metų laiku šiek tiek žvarbiau. Nepamirškite, kad Anglija yra sala ir vien dėl to ji nuostabi. Tad joje pasibastyti verta ir pakrantėmis, kur yra puikūs skardžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *