Linchema – vertinantiems natūralumą

Bendrovė Linchema yra viena pirmaujančių, pieno ir maisto pramonės technikos gamintojų ir tiekėjų Europoje. Bendrovės produkcijos ir paslaugų lauke – pieno ūkiams ir pramonei teikiami raugai, maisto pramonei teikiami tokie įrenginiai, kaip pilstymo aparatai bei separatoriai. Bendrovė taip pat teikia maisto pramonės higiemos priežiūros paslaugas ir bendradarbiaudama su Danijos ir Vokietijos įmonėmis tą daro pasitelkiant aukščiausias technologijas. Šiandien plačiau pakalbėsime apie bendrovės Linchma ūkių prieninėms teikiamus raugus.

Linchemos gaminamas natūralus raugas

RaugaiVisų pirma, kaip būtų galima raugą apibūdinti? Raugai yra maisto pramonėje gausiai naudojamos natūraliais procesais išgautos medžiagos. Raugai pasižymi išskirtine savybe iš esmės pakeisti kitas medžiagas, kadangi veikia besidauginančių gerųjų bakterijų principu. Visiems gersi žinoma, kaip veikia gerosios pieno bakterijos, pieną paverčiančios jogurtu ar kevyru. Gamintojas šiuo atveju kontroliuoja raugo kiekį ir pagal tai nulemia galutinio produkto savybes. Šiandien, kai ekologiškumas ir sveiko maisto tendencijos labai ryškios, žmogui labai svarbu, kas parašyta etiketėje, bendrovė Linchema gali užtikrinti, kad jos pieno ūkiams tiekiamos raugų bakterijos suteikia pienui neįkainojamą vertę. Tokius raugintus pieno produktus vartojantys žmonės aprūpina savo organizmą reikiamomis medžiagomis, gerina savo virškinimo sistemą, stiprina imunitetą bei padeda tinkamai veikti žarnynui. Be to, gamintojai, perkantys pieno bakterijų raugus iš minėtos bendrovės, gali būti tikri, kad šiomis bakterijomis praturtinę savo pieno produktus, automatiškai prailgins jų galiojimo trukmę ir taip galės daryti įvairesnė pasiūlą. Tokie natūraliai rauginti produktai įgauna nenuginčijamą pranašumą prieš įprastus parduotuvinius produktus, kuriuose galiojimo trukmė yra ilginama dirbtiniais priedais ir preparatais. Reikėtų paminėti dar vieną svarbią tokio pieno raugo savybę – jis gali pakeisti mieles kildinant įvairius miltinius produktus. Yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės nori atsisayti mielinių produktų – tai skrandžio veiklos sutrikimai, siekis puoselėti savo kūno linijas ir palaikyti odos pusiausvyrą. Bendrovės Linchema teikiami natūralūs raugai gali padėti kildinti duoną, į ją nepridedant papildomų mielių. Toks raugas gaminamas, atsižvelgiant į tradicinius Lietuvos papročius ir siekiant išsaugoti visas organizmui naudingas savybes. Bendrovė produkciją tiekia ne tik tokioms bendrovėms kaip pieno ūkiai, restoranai Kaune ir kitose miestuose, kurie patys užsiima produktų rauginimo procesu gamyboje, bet ir privatiems asmenims, kurie patys vertina natūralius gamybos procesus.

Elena pirmenybę teikia natūraliems produktams

Elena B. iš Marijampolės visą gyvenimą maistą sau gaminosi pati, o produktus mėgstamiems patiekalams pirkdavo iš ūkių, prekiaujančių sodininkų bei ūkininkų. Pieną moteris gaudavo iš pačios auginamų karvių bei ožkų, valgė savo vištų bei žąsų kiaušinius bei iš jai priklausančių gyvulių gaunamą mėsą. Elena stengėsi visą gyvenimą nenaudoti jokių dirbtinių priedų, saldiklių, dažiklių ar konservantų. „Nereikia ginčytis, kad toks sergamumas ir mirtingumas Lietuvoje ir Vakarų pasaulyje išaugo ne dėl ko kito, o dėl chemija pripompuotų produktų. Todėl aš stengiuos ne tik kiekvieną savo pagamintą kąsnį burnon įsidėti, bet ir bandau vaikams ir anūkams į galvą įkalti viso to reikšmę“- pasakoja Elena. Moteris ne tik pati kepasi sau duoną, bet ir gaminasi įvairiausius pieno produktus. Tiesa, tam reikalingus natūralius raugus Elena perka iš ypač gerus atsiliepimus turinčios bendrovės Linchema. Natūralūs Linchemos raugai padeda šeimininkei pasigaminti natūralaus jogurto, tinkančio gartinti sriubas, salotas, valgyti su varške ir vaisiais. Kepdama naminę duoną, Elena taip pat pasitelkia natūralius duonos raugus, kuriuos vertina daug labiau nei kadaise naudotus mielinius. „Nematau prasmės iš parduotuvės pirkti sintetika prisotintų produktų, kuriū galiojimo laikas palaikomas tik milžinišku cukraus kiekiu, o ne natūraliomis, organizmą puoselėjančiomis bakterijomis“- teigia Elena, visiems rekomenduodama Linchemos produkciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *