Proginės suknelės – kokios tendencijos?

Ypatingai šiltuoju sezono laiku išauga proginių suknelių paklausa. Vestuvės, mokyklos bei universitetų baigimo šventės, krikštynos, gimtadieniai ir visos kitos šventės yra geriausios, esant šiltam orui. Kaip ir kiekvienais metais, proginės suknelės ir jų mados tendencijos keičiasi ir dažniausiai anksčiau ar vėliau sugrįžta senosios mados, kurios pritaikomos šiandienai ir patobulinamos. Šiemet taip pat turime būtent tokią proginių suknelių mados situaciją, kurią ir nutarėme plačiau apžvelgti bei supažindinti su populiariausiais pasirinkimais.

Suknelės spalva

Atrodo visai neseniai proginės sunelės akį traukė pačiomis ryškiausiomis spalvomis, kurios tuomet bet kokiu atveju priversdavo atkrepti dėmesį. Dar prieš keletą metų nuotraukose galima rasti pamerges, abiturientes ar absolventes su mėlynomis, raudonomis, rožinėmis suknelėmis. Šiandienos mada, siekianti natūralumo bet kurioje grožio industrojos srityje, grąžina santūrumo laikotarpį, kai populiariomis tampa neutralios, natūralios, pastelinės spalvos. Ypatingai populiarios kreminės, dramblio kaulo, pieno baltumo suknelės. Norint spalvingesnio pasirinkimo dažnai galima rasti pastelinių rožinių bei žydrų spalvų. Šios spalvos suteikia moteriškumo švelnumo, santūrumo bei paslapties, kuri šiandien vis labiau vertinama.

Raštai

Anksčiau vyravusius ryškius raštus šiandien keičia santūrumas. Žiūrint iš šiandieninės perspektyvos anksčiau buvę populiarūs gėlių raštai, raukiniai, blizgios detalės kartu su ryškių spalvų kombinacija atrodo gan pigiai, mat šiandien iš pompastikos peršokame į santūrumą ir eleganciją, kuri taip pat gali atrodyti šventiškai. Šiandien ypatingai populiarus gipiūras, permatomomos matinės medžiagios, kuris suteikia įvaizdžiui švelnumo, į madą grįžo įvairūs gėlių išsiuvinėjimai, kurie ant matinių medžiagų atrodo tiesiog nepriekaištingai. Todėl galime teigti, kad mūsų senolių mados ir močiučių suknelės vėl madingos, tačiau pritaikytos šiandienai.

Suknelės ilgis

Visais laikas proginės suknelės pasižymėjo įvairiausiai ilgiais. Anksčiau vestuvinės suknelės vyravo tik ilgos, šiandien vis dažniau galime sutikti trumpų vestuvinių suknelių ar atlernatyvų – trumpas priekis bei ilgas galas. Kitų švenčių proginių suknelių ilgis šiek tiek pakito. Vertinant bendrai – šiandien atsisakoma ilgų iki žemės suknelių ir vis dažniau besirenkamos trumpos suknelės. Tačiau svarbu pabrėžti, kad suknelės ilgis nebėra toks trumpas, kaip buvo anksčiau, šiandien populiariausios suknelės siekia moters kelius arba yra šiek tiek aukščiau jų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *