Riebalų nusiurbimas

Tikriausiai paklausus ne vienos atsitiktinės moters praeinančios gatvėje kokią plastinę operaciją ji norėtų pasirinkti, didžioji dauguma paminėtų riebalų nusiurbimo operaciją. Šiandien riebalų nusiurbimas kaina yra stebėtinai prieinamas ir vienas pigiausių plastinės chirurgijos privalumų. Tačiau tam tikrų kūno vietų padidinimas riebalais savo kaina kartas tampa pora ar net keletą kartų brangesniu malonumu nei riebalų nusiurbimas. Ne paslaptis, kad ši procedūra apipinta mitais ir dažną, nesidomintį plastinės chirurgijos naujausiomis technologijomis, nustebintų riebalų panaudojimo galimybės.

Mitai ir naujausios tendencijos

Pats didžiausias mitas, kuris vis dar plačiai vyrauja ir yra išsikerojęs, tai, kad riebalų nusiurbimas yra išeitis nuo antsvorio. Deja, taip manantiems žmonėms norime užtikrinti, kad galite vienos procedūros metu maksimaliai atsikratyti 2,5kg savo riebalų, viršijant šią ribą operacija gali tapti pavojinga ir pareikalauti ilgesnio pooperacinio laikotarpio.

Tobulėjant naujausiom technologijom, riebalų nusiurbimas kaina tampa prieinamas kiekvienam žmogui, mat tai tapo nebesudėtinga procedūra, kuri gali kainuoti apie 500 – 700 eurų. Pradinis rezultatas matomas iš karto, tačiau kūno linijos visiškai pabaigia susiformuoti po 3 ar 4 mėnesių, tuomet galima teigti, jog pasiekėte maksimalų rezultatą.

Tikriausiai girdėjote apie krūtinės padidinimą implantais, tačiau ar žinojote, kad vienos iš naujausių technologijų ir medicinų tendencijų siūlo krūtinės padidinimą riebalais? Tai iš tiesų natūraliausiai atrodantis rezultatas be pašalinių svetimkūnių jūsų kūne. Procedūra be galo paprasta – jums nusiurbiamas maksimaliai 2,5kg jūsų riebalų kiekis nuo pageidaujamos kūno vietos, riebalai apdirbami ir patalpinami jūsų krūtyse. Šio malonumo kaina gali siekti nuo 2000 iki 3000 eurų.

Jei nustebote išgirdę apie krūtų padidinimą riebalais, dar labiau jus nustebins viena populiariausių procedūrų Vakaruose – sėdmenų padidinimas riebalasi. Šios procedūros užuomazgos atsirado Vakaruose, Amerikoje, mat ten ypatingai vertinami moterų sėdmenų apvalumai, todėl ne viena yra pasiryžusi gultis ant operacinio skalpelio, jog turėti akį traukiančią apatinę dalį. Sėdmenų padidinimo kainos siekia taip pat iki 3000 eurų. Geriausiai žinomi darbų pavyzdžiai, kurie neatrodo natūraliai, tai Amerikos žvaigždės kaip Kim Kardashian ar Nicki Minaj. Šios moterys investavo į šią procedūrą nemažai, tačiau tai nereiškia, jog pasiekti natūraliai atrodančio rezultato yra neįmanoma. Klausant gydytojų rekomendacijų, visuomet pasieksite puikų ir natūraliai atrodantį rezultatą.

Vienas komentarats

  1. Jeigu yra tokia galimybė, kodėl gi ja nepasinaudojus? Visos mes norim tobulų kūno formų, o po gimdymo kartu galima pasidaryti ne vine riebalų nusiurbimą, o ir pilvo plastiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *