Sukurkime dizainą jūsų svetainei

Kartais išsirinkti baldus svetainei yra nelengva vien dėl to, kad turime nemažai poreikių, o nuovokos, kaip svetainę padaryti stilinga – ne. Ir tai normalu, nes virtuvės baldų gamyba pagal individualius projektus užsiima profesionalai, kaip ir interjero planavimu. Taip pat ir dėl svetainės planavimo – ne visada aišku, kaip ką sustatyti, kad būtų tikrai gerai, kad ir jūs, ir visi kiti galėtų mėgautis puikiu poilsiu svetainėje. Štai keletas patarimų, kurie padės ir išsirinkti tinkamus baldus svetainei, ir pačią svetainę sukurti su savitu bei išskirtiniu dizainu.

Išsiaiškinkite svetainės funkcijas

Prieš pradedant pirkti baldus ir tapetus, atsakykite sau į klausimus, kokia bus tikroji svetainės funkcija. Kaip dažnai ateis ten žmonės, ir kiek svetainėje reikės skirtingų sričių. Pavyzdžiui, kažkam svetainė galbūt bus tik pereinamas kambarys, kuriame niekas nevyks. Kiti svetainę galbūt išnaudos kaip svečių kambarį ir ten susitiks tik per vakarėlius, kai kas nors svečiuojasi. Dar kažkam svetainė bus erdvė, kurioje taip pat yra ir valgoma, o kažkieno vaikai ar visa šeima nuolat rinksis būtent svetainėje. Nusprendę, kokios bus svetainės funkcijos, galėsite lengviau suplanuoti jos pačios erdvę, pasirinkti tinkamus dalykus.

Renkamės baldus

Baldus pastatyti svetainėje reikia taip, kad jūs vis dar turėtumėte galimybę svetainę apeiti ratu. Tarkime, jeigu per vidurį stovės minkštas baldų komplektas ir stalelis su televizoriumi, turi būti galimybė šį darinį apeiti ratu. Taigi, reikia rinktis baldus ir pagal dydį – ne tik kad tilptų kambaryje, bet ir kad jo neužgriozdintų.

Apšvietimas

Surasti tinkamą apšvietimą svetainei – vienas maloniausių dalykų, laukiančių planuojant svetainės interjerą. Į apšvietimą jau seniai visi dizaineriai žvelgia labai kūrybingai. Apšvietimas nėra tik funkcija, tai kartu ir estetika, kūryba. Apšvietimas gali skirtis savo spalvomis, savo atliekamais veiksmais. Didelė užpildanti šviesa bus pagrindinis šviesos šaltinis kambaryje, nedidelės akcentinės šviesos leis geriau akcentuoti tam tikras svetainės erdves, išryškinti jos dekoracijas. Apšvietimas jūsų namams leis užtikrinti jaukumą ir išskirtinumą. Jeigu planuojate svetainėje turėti kelias erdves, pavyzdžiui, valgymo erdvę ir poilsio erdvę, tokiu atveju, būtinai reikėtų naudoti skirtingus apšvietimus. Tai geriausias būdas atskirti erdves tame pačiame kambaryje.

Dėkite dekoravimo elementus

Svetainėje galima pasitiesti minkštą, jaukų kilimą, pasikabinti veidrodį ir paveikslų. Didelei kambarinei gėlei augti dažnai patinka taip pat būtent svetainėje. Augalai visada pagyvina ir pagražina bet kurią erdvę.

Vienas komentarats

  1. Sveitainės dizainas gali daug ką pasakyti apie ten gyvenantį žmogų. Vieni zmonės mėgsta susikurti jaukią erdvę, o kiti paverti svetainę darbo kambariu, kuriame patogu susitikti dabo reikalais bei dirbti iš namų. Tokiems poreikiams dažnai pagelbėja magnetinė lenta pritaikyta svetainės interjere.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *