Tobulas apšvietimas kiekvienam kambariui

Esant itin patogioms LED apšvietimo technologijoms, namuose galima sukurti tokią šviesą, kokios labiausiai nori, kokia gali geriausiai tarnauti jūsų laimei. Tačiau reikia mokėti į viską pažvelgti sumaniai. Šviesos turi būti panaudotos protingai. Taigi, kaip apšviesti tas erdves, kurių apšvietimas mums tikrai reikšmingas, ir kur norime matyti geriausiai?

Foje, laiptai, koridoriai – dėl pirmo įspūdžio ir saugumo

Būtent LED lemputės puikiai tiks tokių erdvių kaip laiptai, foje ir koridorius apšvietimui. Kadangi išskirstytos šviesos gali lengvai sudaryti patrauklų vaizdą. Laiptai turi būti apšviečiami ir dėl saugumo priežasčių, kad naktį svirdinėjant į kitą aukštą netyčia nenutiktų buitinės tragedijos. Taip pat apšviestas koridorius ir foje sukuria pirmąjį įspūdį, patekus į namus. Jums tas įspūdis gal bus kitoks, nes namus puikiai pažįstate. Tačiau tiems, kas pas jus užsuks, toks apšvietimas iškart padės matyti namus vienaip ar kitaip.

Svetainė, valgomasis – maloni atmosfera

Tiks ir LED apšvietimas, ir kitokios idėjos valgomojo bei svetainės apšvietimui. Čia svarbiausia nepiktnaudžiauti balta aštria šviesa, paieškoti ir šiltesnių spalvų. Taip pat nereikia labai apšviesti visos erdvės, kad tai nebūtų kaip koks darbo kabinetas ar laboratorija. Veikiau šviesos turėtų tik pabrėžti, akcentuoti tam tikras vietas, kur daugiau kreipiamas dėmesys. O šiaip prisiminkite restoranus, kuriuose labai smagus sėdėti, ir kavines, kuriose šviesa buvo per ryški ir dėl to jos bankrutavo. Plačiau nenagrinėsime, bet, manau, supratote, kokia yra jaukaus apšvietimo paslaptis ir ją panaudosite apšviesdami savo svetainę.

Virtuvė – patogi vieta darbui

Virtuvėje šviesos reikia tokios, kuri padėtų funkcionuoti visai virtuvinei gamybai. Taigi, čia reikėtų daugiau šviesos šaltinių, apšviečiant tam tikrus darbastalius, zonas, kur vyksta intensyvi maisto gamyba. Šie dalykai labai svarbūs, norint sukurti patogią ir jaukią darbo erdvę, taigi, nepamirškite to visada daryti. Aišku, reikėtų ir vieno šviestuvo, kuriančio bendrą jaukią atmosferą. Nepamirškite apie vonią – ši erdvė dažniausiai lieka pamiršta, tarsi tai būtų kažkokie užkulisiai. Tačiau iš tiesų jūsų voniai galbūt reikia labai daug dėmesio, taip pat ir normalaus apšvietimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *