Iš kur atsiranda netyčiukai

Jeigu žinote, kad tiek sargiai, tiek lubrikantai internetu dabar įsigyjami taip lengvai, visada kyla tas mistiškas klausimas. Tai iš kur gi pasaulyje tuomet tiek daug netyčiukų? Kodėl jų atsiranda ir vis daugėja, jeigu mes jau galime sakyti, kad žinome, kaip reikia apsisaugoti. Kalbamės su keliomis naujagimių susilaukusiomis poromis, kurios mums papasakos, kaip atsirado jų naujieji netyčiukai.

Krikščioniška šeima

Saugūs lytiniai santykiaiŠioje šeimoje gimė nebe pirmas naujagimis. Motina sako, kad iš esmės visi vaikai taip pat buvo atsiųsti Dievo, ir kad dabar jiems didelė laimė turėti dar vieną. Nors pinigų šeima ir turi mažai, jie tiki, kad taip pat ir pinigus bei galimybę pragyventi jiems atsiųs aukščiausiasis. "Nesirūpinkite rytojumi, ir rytojus pats savimi pasirūpins“, – cituoja šventą raštą motina. Ji taip pat priduria, kad net ir netikintiems žmonėms gali patikti kai kurios krikščionių tiesos, nes jos tiesiog leidžia gyventi atsipalaidavus, laimingai, be kažkokių papildomų rūpesčių, be nerimo, kurį netikintiems žmonėms tenka gydytis piliulėmis. Taigi, motina sako, kad ir jų vaikai yra džiaugsmas, o ne nerimas. Anot motinos, jiems sargiai yra kaip ir sąlygina nuodėmė. Jie negali leisti užkirsti gyvybės atsiradimui, todėl savo lovos gyvenimą paprastai planuoja pagal savo vaisingas ir nevaisingas dienas. Kiti sekso reikmenys, tokie kaip lubrikantai internetu ir visokie žaisliukai jiems yra leidžiami. Tai niekaip nesikerta su krikščionių nuostatomis, tačiau būtent dėl gyvybės užkirtimo jie turi griežtą nuomonę. „Ir kas būtų buvę, jeigu visada tarp mūsų buvę įsiterpę sargiai? Mes būtume neturėję šių savo nuostabių vaikelių“, – sako mama.

Jauna šeima

Dar viena šeima sako, kad jiems taip pat būtent sargiai ir jų nebuvimas padovanojo vaikelį. Ką tik susituokusi šeima pradės savarankišką gyvenimą kitą mėnesį, kai savivaldybė jai skirs socialinį būstą. Kol kas šeima glaudžiasi pas tėvus. Vyras pripažįsta, kad sargiai būtų buvę sulaikę nuo pastojimo, tačiau taip jau nutiko, kad tuo metu, kai labai norėjosi, jų šalia nebuvo. „Mano klasiokai visada nešiojasi prezervatyvą piniginėje. Aš taip pat visada nešiodavausi, bet tą vakarą kaip tik buvau išėjęs su kita striuke, nes prasidėjo pavasaris ir reikėjo kažko vėsesnio. Senoje striukėje liko ir ta piniginė su prezervatyvu. Dėl to, kai jo prireikė, mes pasikliovėme tikimybių teorija, bet gal ir gerai, kad taip viskas išėjo“, – sako jaunasis tėtis.

Vienas komentarats

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *