Kaip atliekamas mašinos stiklo keitimas?

Patekus į auto avariją, įsilaužus į automobilį ar tiesiog susidėvėjus, mašinai gali būti rekomenduojamas automobilio stiklo keitimas. Ar tai būtų priekinis, šoninis ar galinis stiklas. Apie tai galima rasti daugiau informacijos šioje svetainėje. O kol kas trumpai pakalbėsime apie tai, kaip apskritai vyksta stiklų keitimas.

Išmontavimas

Norint išmontuoti automobilio stiklą, pirmiausia reikia nuimti nuo jo visas dekoracijas, papuošimus ir visokiusdalykus, kurie neturėtų originaliai puošti stiklą. Juk nuimsime ir visą jį, tad tai, kuo jis apklijuotas, geriau nukrapštyti iš anksto. Tada yra nuimami ir priekiniai valytuvai, jeigu keičiamas būtent pirmasis stiklas. Tada atsargiai pašalinamas ir pats stiklas. Kartais jo būklė yra kritinė ir akivaizdu, kad jeigu bus labiau judinamas, tai daugiau į saloną pribyrės stiklo šukių bei skeveldrų. Tad visada tenka stengtis užsitikrinti kuo atsargesnį stiklo išėmimą. Kai stiklas jau išimtas, senasis gali keliauti į perdirbimą, o mums dar reikia paruošti automobilio langą naujo stiklo atėjimui. Kaip tai daroma? Pirmiausia reikia kruopščiai išvalyti rėmus, nuimti ir gumas, kurios sudėvėtos bei nereikalingos. Stiklas ne šiaip ten sau laikėsi, o buvo ir priklijuotas, taigi, reikės pašalinti ir senų klijų likučius, viską išvalyti.

Sumontavimas

Naujas stiklas pasirenkamas pagal kliento pageidavimus. Tai gali būti laminuotas priekinis stiklas ar grūdinti šoniniai stiklai. Šoniniai bei galinis stiklai gali būti tamsinti. Tačiau tai nėra stiklai, kurie jau iš karto būtų išliejami neskaidrūs. Tamsinimas atsiranda klijuojant ant stiklo tam tikrą specialią plėvelę. Netgi tamsinimo pasirinkimas gali būti skirtingas. Viena mašina gali turėti tik švelniai pritemdytus melsvus galinius stiklus, o kita – visiškai užjuodintus. Stiklas yra montuojamas atsargiai, jį tarsi įtempiant. Naudojamos tam reikalingos tvirtinimo sistemos. Ir štai, jūs galite atgal prisiklijuoti savo lipdukus, kaip ir lango valytuvus, ir važiuoti į pasaulį su naujais langais.

Kaip prižiūrėti stiklą

Ar automobilių stiklams, langams reikia kažkokios priežiūros? Aišku, kad reikia. O ypatingai žiemą. Paprastas būdas rūpintis stiklu yra tiesiog turėti nešąlančio skysčio. Juo plaunami langai žiemą taip neprišals. Taip pat reikėtų ir kas porą metų pasikeisti valytuvus, nes jie susidėvi ir ima tiesiog jokio darbo nedirbti. Galiausiai, reikia pagalvoti ir kur paliksite automobilį. Žiemą tamsa užvaldo mūsų dienotvarkę ir labai daug laiko tikrai ir tenka praleisti tamsoje, tad geriau jau taip paslėpta mašina netaptų vagišių taikiniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *