UAB Meistro kodas šiltnamiai ir darbuotojų kompetencija žavi sodininkus

UAB Meistro kodas – ne tik itin gausų sodo ir daržo statinių bei reikmenų produkcijos kiekį siūlantis tiekėjas bei gamintojas. Įmonė kelerius metus iš eilės yra įvertinta aukščiausiais Lietuvoje apdovanojimais, todėl stengiasi puoselėti savo prekinį įvaizdį ir sveikai varžytis su konkurentais. Vienas pagrindinių įrankių skelbiant apie save yra bendrovės internetinė svetainė, kurioje pristatomas įmonės meistrų darbas ir jų produkcija (žr. Svetainė). Svetaineje suderintas patrauklus įvaizdis, informatyvumas bei prekių ir paslaugų katalogo gausa. Šiandien plačiau pakalbėsime apie įmonę, jos produkciją bei įvaizdį mano klientai.

Žavi ne tik UAB Meistro kodas produkcija, bet ir darbuotojų nuoširdumas

Meistro kodo šiltnamiaiKazimieras J. sodininkyste užsiima beveik visą gyvenimą. Netoli Žiežmarių gyveninančių smulkių ūkininkų šeima jau trečią dešimtmetį augina vaismedžius, pomidorus, agurkus bei salotas. Jų produkcija iškeliauja po visą Lietuvą. Kazimieras teigia, kad apie UAB Meistro kodas įmonę nebuvo girdėjęs, kol neapsilankė žemės ūkio ir sodininkystės parodoje. Vyriškis kaip tik svarstė apie dar kelių šiltnamių įrengimą savo sode, tačiau dairėsi aukštesnės kokybės technologijų. Būtent tada atsitiktinai pateko į vieną iš įmonės pristatymų. Kaip tik buvo pristatinėjamas Klasika šiltnamis. „Atsidūtriau tinkamu metu tinkamoje vietoje“ – teigia Kazimieras. Pristami šiltnamiai buvo kaip tik tai, ko ūkininkas ieškojo. Vyras save laiko patriotu, todėl visada pirmenybę teikia lietuviškai produkcijai, todėl vyrą ypač sužavėjo originali, Klasika ženklu žymima produkcija. Sodininkas nieko nelaukdamas susitarė su bandrovės specialistais dėl individualios konsultcijos ir štai dabar – ko sode jau tresčius metus stovi keturi erdvūs Klasika šiltnamiai – Arkinis, Standart, ALU bei House. Vyriškis svajoja plėsti savo ūkį ir yra įsitikinęs, kad geresnės produkcijos ir konsultacijų už UAB Meistro kodą Lietuvoje niekas negali pasiūlyti.

Jūratės B. iš Širvintų rajono gyvenime daržininkystė bei sodininkystė užima itin svarbią vietą. Nors moteris visą gyvenimą dirba mokytoja, ir sodo darbai bei derliaus auginimas greičiau jai atsipalaidavimo būdas, nei pragyvenimo šaltinis, šiltuoju sezonu nėra dienos, kurios Jūratė nepraleistų sode. Moteris pasakoja, kad netekusi vyro suprato, kad visi sodo darbai liko ant jos pečių ir, nors darbo širvintiškė nebijo, daugiausiai nerimo jai kėlė tai tai, kaip jai reikės pačiai įsigyti reikiamus įrankius, techniką ar, pavyzdžiui, šiltnamio dangą. „Neturėjau interneto, apie įvairiausias medžiagų fizikines savybes neturėjau jokio supratimo, negalėjau pasakyti, kas yra geras kainos ir kokybės santykis, nes visada tuo pasirūpindavo vyras“ – teigia moteris. Tačiau visas nerimas dingo, kai Jūratė nuvyko pas UAB Meistro kodas specialistus. Moterį sužavėjo informatyvus konsultavimas, malonus bendravimas ir dėmesys klientui. Ji džiaugiasi, kad pakako paprastais žodžiais nupasakoti, kokio rezultato tikimasi, į kokį plotą orientuotas statinys ir pasirinkti nebuvo taip sudėtinga. Konsultatai parodė katalogą, pristatė klientų atsiliepimus. „Man, kaip humanitarei, visada svarbus žmogiškas bendravimas, draugiškas patarimas, tada ir sudėtingų produktų pirkimo procesas nekelia tiek streso“-teigia Jūratė. Moteris įsigytas šiltnamis – Klasika ALU, kokybiškai tarnauja ir puikų derlių užauginti padeda jau ne vienerius metus.

Plėvinis šiltnamis Armo

Eugenijus iš Skuodo rajono jau daugiau kaip keturiasdešimtmetį šiltnamiuose augina daržoves. Pats pirmas vyro turėtas šiltnamis buvo savadarbis, prastos medinės konstrukcijos ir elementarios neskaidrios plėvelės darinys. Kai vyriškio anūkas parodė UAB Meistro kodas internetinį puslapyje, o svetainėje Eugenijus pamatė siūlomą itin kokybišką jų produkciją (žr.Svetainė), jis suprato, kad pakaks tikėtis gerų rezultatų, naudojant menkos kokybės priemones. Atsižvelgiant į Eugenijaus reikalavimus, įmonės konsultantai jau nuotoliniu būdu pasiūlė tinkamiausius šiltamių variantus. Dabar viriškis jau trečius metus daržovėms auginti naudoja ARMO šiltnamius ir rekomendavo produkciją dar mažiausiai trims savo kaimynams. „Malonu, kai tau pataria tikri specialistai, kurie ne siekia įsiūlyti brangesnę prekę, o atsižvelgia į tavo sodininkavimo specifiką, įpročius ir net gyvenimo būdą. Su tokiais meistrais ir ginčytis nedrįstu, o tai man nebūdinga“- teigia Eugenijus.

Neturi, kas sumontuotų šilnamį? Kviesk UAB Meistro kodas specialistus!

Dalia iš Vilkaviškio visą gyvenimą buvo užkietėjusi daržininkė. Sunkius montavimo ar sunkesnius sodo darbus moteriai visados padėdavo atlikti sūnus, tačiau šiam išvykus užsienin, vienkiemyje gyvenanti moteris susidūrė su problema. Kai atėjo laikas dairytis naujo šiltnamio, moteris manė, kad turės samdytis darbininkus, galinčius atvežti ir sumontuoti visą konstrukciją. Apie UAB Meistro kodas parduodamos produkcijos kokybę Dalia išgirdo iš sesers lūpų. Moteris įsigijo Klasika House šiltnamį ir buvo maloniai nustebinta, kai jai buvo pasiūlyta parvežti ir sumontuoti jos pirkinį sode. Viskas užtruko vos pora valandų ir jau kitą dieną Dalia galėjo griebtis šiltnamio apsodinimo. Ypač patenkinta maloniu aptarnavimu ir itin sparčiu servisu, moteris yra įsitikinusi, kad ateityje būtinai kreipsis į bendrovės meistrus, kai prireiks sumontuoti tvotos ir automatinių vartų sistemas.

Jaunas verslininkas Tadas iš Vilniaus džiaugiasi pasirinkęs bendrovę jo naujai terasai sumontuoti. „Pats nebijau nei plaktuko, nei grąžto, tačiau įsigyjęs aukštos kokybės produktą, nenoriu rizikuoti apgadinti jį, neturėdamas pakankamai montavimo patirties“- teigia Tadas, turintis namą Antakalnio rajone. Terasą jis įsigijo taip pat iš UAB Meistro kodas specialistų, kurie neabejotinai geriausiai išmano tokios produkcijos montavimo subtilybes. Vyriškis džiaugiasi, kad terasos išsirinkimas ir sumontavimas jam užtruko vos keletą dienų, o ir kišenės prekė bei įrengimo paslauga labai nepatuštino. „Vertinu ne tik įmonės produkciją, bet ir aptarnavimą. Dažnai statybines ar montavimo paslaugas teikiantys darbuotojai būna sunkiai sukalbami, o šios įmonės atstovai ne tik rodo aukštą kompetenciją bet ir užtikrina malonų bendravimą“- apibendrino Tadas.

Profesionaliai sumontuotas šiltnamis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *