Visi ieško tetai Zitai mašinos

Net automobilių supirkimas Kaune tapo ta vieta, kurioje bandome žvalgytis ir rasti tetai Zitai geresnę naują mašiną. Ak, o ką daryti, kai žmogus turi judėjimo problemų ir jam būtinai reikia įsigyti savo transportą. Tai turime padėti. Mes negalime sakyti, kad superkame automobilius, bet iš to, kiek pastaruoju metu jų teko apžiūrėti ir vos nenupirkti, galima pagalvoti, kad rimtai užsiimame kažkokiu verslu šioje srityje. Iš tiesų, taip tikrai nėra, tačiau gal jau metas pakalbėti apie tai, kokios iš tiesų mašinos mes Kaune arba Vilniuje ieškome.

Su automatine greičių dėže

Automobilių supirkimas KauneVisų pirma, automobilis turi turėti automatinę pavarų dėžę. Tai automatiškai rodys ir tai, jog čia bus ne pati seniausia mašina, bet kažkas iš naujesnių. Na, jūs juk žinote, kad tiesiog neįmanoma įsigyti pačios seniausios mašinos, kuri turėtų štai tokius privalumus. Taigi, su automatine greičių dėže mums tinka visi modeliai nuo kokių 2000 – ųjų metų. Mes žinome, kad japoniškos mašinos atrodo tarsi geriausios, labai populiarios, bet iš tiesų juk jos gali būti ir ne pačiospopuliariausios. Galima ir kitų surasti automobilių, kurie lygiai taip pat gerai ir gretai mus aptarnautų, nepadarytų jokių techninių problemų. Taigi, tokios lengvos ir smagios mašinytės mes kaip tik ir ieškosime greitu metu. Kodėl reikia būtent automato? Nors teta Zita puikiai vairuoja ir daug metų važinėjo su įprasta mechanine pavarų dėže, bet dabar ji turi judėjimo sutrikimų, po avarijos sunkiai valdo koją, ir dėl to negali kaip nori važinėti.

Su aukštesniu įlipimu

Dėl tų pačių judėjimo aparato problemų, tetai Zitai reikia automobilio su aukštesniu įsėdimu. Ji sako, kad labai mėgsta japoniškus Coltus ir kitas mašinas, kurios tikrai smagiai važiuoja. Tik viena bėda. Įlipti ji dar įlipa į jas, o išlipti – jau niekaip neina. Taigi, reikia kažko, kas būtų lengviau valdoma, kas netrukdytų judėti, o kaip tik tik padėtų tam dalykui. Aukštesnis įlipimas, nebūtinai kaip į džipą, padarytų judėjimą lengvesniu.

Kaina derinama

Dėl kainos nesame konkrečiai apsisprendę, kadangi nežinome, kokie apskritai gali būti variantai. Pirmiausiai galvojome apie kažką ties 2000 eurų, bet dabar atrodo, kad tokiomis kainomis ieškomo varianto galime ir nerasti. Vadinasi, mums gal reikėtų kažkiek brangesnio modelio. Pirkimas išsimokėtinai taip pat būtų dominanti tema, svarbu, kad pasiūlymas tikrai būtų rimtas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *