Ką reikia žinoti apie žvejybą jūroje?

Dažnas pasvajoja apie pasiplaukiojimą Baltijos jūroje. Šiuo metu galima rasti įvairių pasiūlymų, kurie siūlo tiek pramoginius plaukimus, tiek ir išbandyti zvejyba juroje. Ką pasirinkti? Tai priklauso nuo to, ko tikimasi iš tokio plaukimo ir jūsų pomėgių. Tačiau galima suderinti ir žvejybą, ir pramogas. Vis dėl to, kai kuriais atvejais geriau rinktis tik žvejybą, o ne švenčių šventimą laive.

Profesionali žvejybaDaugelis žvejų nori išbandyti žvejybą jūros vandenyse, o ne ežere ar tvenkinyje. Norint išpildyti šį norą, reikia paieškoti pasiūlymų. O pasiūlymų siūlančių žvejoti jūroje tikrai yra daug. Tiesa, visi jie skirtingi, nes skiriasi paslaugos teikėjai, laivai ir pasiūlymai. Norintys plaukti laivu ir tiesiog mėgautis plaukimu ar švęsti šventę taip pat randa daug pasiūlymų. Tiesa, ne visuomet tai būna gera idėja. Taip yra dėl to, kad jūra yra tikrai permaininga ir viskas priklauso nuo oro sąlygų. Ne visada plaukimas jūra suteikia daug gražių įspūdžių. Pavyzdžiui, esant labai stipriam vėjui, laivas bus supamas, o tai tikrai ne visus gerai paveikia. Taip pat šventės neįsivaizduojamos be maisto ir gėrimų, o supant laivą stalas gali nebeatrodyti taip gerai, kaip plūduriuojant ramiam vandenyje. Apie tai reikia pagalvoti renkantis datą plaukimui ir laivą. Kuo geresnis laivas, tuo mažesnė supimo rizika. Viską geriausia apgalvoti iš anksto. Tuo tarpu žvejybai oro sąlygos turi ne tokią stiprią įtaką. Tiesa, esant itin nepalankioms oro sąlygoms neplaukiama nei žvejoti, nei pramogauti ar švęsti. Tai reikia žinoti ir pagalvoti apie atsarginį variantą, jei to reikia.

Labai dažnai nusiviliama žvejyba jūroje. Taip nutinka, kai plaukiančiųjų lūkesčiai per dideli arba plaukimo organizatorius netinkamai atlieka darbus. Neretai nutinka ir taip, kad planuotą dieną plaukimas taip ir neįvyksta, ir tai nėra pasikeitusių oro sąlygų priežastis. Priežastis kur kas paprastesnė – plaukimo organizatorius tiesiog persigalvojo arba plukdo kitus klientus. Kad ir jums nenutiktų panaši istorija, tai turite atidžiai rinktis, kas organizuoja zvejyba juroje. Tik susitarus iš anksto su patikimu organizatoriumi ar kapitonu galite būti tikri, kad jūsų planuotas plaukimas ir žvejyba tikrai įvyks. Kartais galvojama, kad užsakyti galima iš bet ko, juk paslaugos panašios, tačiau realybėje viskas šiek tiek kitaip. Dėl to visuomet laimi tie, kurie atsakingai pasirenka patikimą plaukimo organizatorių. Jie ne tik pasirūpins, kad plaukimas įvyktų, bet ir pasiūlys modernius laivus, kad jūsų pramogos praeitų puikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *