Kas svarbu renkantis nešiojamąjį kompiuterį?

Kompiuterių pasirinkimasNešiojamųjų kompiuterių pirkimai kiekvienais metais didėja, todėl norint įsigyti šį įrenginį, reikia žinoti, kas svarbu norint įsigyti tinkamą. Dažniausiai pirkėjai ieško, kada skelbiama nesiojami kompiuteriai akcija, nes nori sutaupyti. Nesvarbu ar perkate kompiuterį pigiai, ar brangiai, jums pravers pagrindiniai patarimai padėsiantys išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą.

Pagalvokite, kokia operacinė sistema labiausiai tiks. Žinoma, dažniausiai pasirenkama Microsoft Windows. Šioje programoje daugelis įpratę dirbti ir pramogauti. Vartotojai randa daug programų, kurios praverčia įvairiems tikslams. Be to, kompiuterių turinčių šią programinę įrangą yra daugiausia. Galima rinktis ir Chrome OS. Tai programa tinkama tiems, kurie kompiuteriu naudosis tik paprastiems darbams atlikti, pavyzdžiui, naršyti ir atlikti darbus su MS Office. Reikia paminėti, kad, jei pirksite kompiuterį su šia programine įranga, tai ji kainuos daug pigiau, nei Microsoft Office. Dirbantiems su grafikos vaizdo darbais reikia rinktis macOS. Vis dėl to, už tai reikės sumokėti, nes ši programinė įranga kainuos daugiau.

Ekrano dydis yra ne mažiau aktualus, nei programinė įranga. Labai svarbu ekrano dydį rinktis pagal tai, ką ir, kiek laiko praleisite naudojantis kompiuteriu. Žiūrintiems filmus ar vaizdo įrašus tinkamas bus didesnis ekranas t.y. nuo 15 colių įstrižainės. Taip pat dažnai nesinešantiems kompiuterio iš namų bus tinkamas didesnis ekranas. Daug dirbate rašant ar skaičiuojant? Darbui taip pat reikėtų rinktis didesnį ekraną. Tuo tarpu, jei naudositės kompiuteriu nedaug ar norėsite jį imti su savimi, tai reikėtų rinktis mažesnį ekraną. Kalbant apie tinkamo ekrano pasirinkimą reikia nepamiršti ir atkuriamo vaizdo kokybės. Geriausia rinktis raišką nuo 1920 x 1080 pikselių. Taip pat reikia pagalvoti ar norite matinio, ar norite blizgaus ekrano. Pastarasis pasirinkimas tinkamas tiems, kurie žiūrės daug filmų, vaizdo klipų, nuotraukų ar atliks darbus su vaizdine medžiaga. Norint kompiuterio darbui su dokumentais ar daug skaitant, reikėtų rinktis matinio padengimo ekraną. Toks pasirinkimas mažiau vargins akis.

Kaina ne mažiau svarbi šiuolaikiniam pirkėjui. Dabar galima rinktis iš daugybės parduotuvių ir laukti kada skelbiama nesiojami kompiuteriai akcija. Vis dėl to, gerų gamintojų ir gerų parametrų kompiuteriai kainuoja brangiau, nei paprasti be didelių galimybių. Jums reikia pagalvoti, kam jums kompiuteris ir pagal tai rinktis tinkamą kainą. Norint tiesiog paprasto kompiuterio naršymui ar darbui su dokumentais pakaks pigaus. Norint sudėtingiems darbams ar žaisti žaidimus – rinkitės brangų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *