Į ką atkreipti dėmesį, prieš perkant automobilį?

Automobilių supirkimas – viena dažniausių paslaugų, kurią renkasi asmenys, norėdami įsigyti naują automobilį ir parduoti seną. Tam, kad gautumėte didesnę pinigų sumą negu automobilio supirkime metalo lauže – visuomet galite kreiptis į automobilių supirkimu užsiimančias įmones arba privačius asmenis. Automobilių supirkimas siūlo konkurencingas kainas, o automobiliai yra paimami iš bet kokio Lietuvos miesto. Na, o kai seną automobilį parduodate, galite pradėti rinktis naująjį. Taigi, į ką reikia atkreipti dėmesį, prieš renkantis naują automobilį ir jeigu jį perkate iš kito asmens?

  • Automobilio gyvavimo laiką sutrumpina tai, ar jis buvo perdažytas, prarūdijęs ar netgi daužtas. Būtinai to pasiteiraukite pardavėjo, o geriausia būtų, jei šiuos dalykus patvirtintų tai išmanantis specialistas. Tiesa, jeigu automobilis buvo dažytas, dar nereiškia, kad jis buvo daužtas. Kartais kosmetinių remontų prireikia dėl išties mažų smulkmenų.
  • Atkreipkite dėmesį, kaip užsidaro automobilio durys. Tarpai tarp kėbulo ir automobilio turi būti vienodi, o tai užtikrina automobilio geometrijos tvarkingumą. Jeigu pastebite, jog tarpai tarp jau minėtų dalių kaip kėbulas ir automobilis yra skirtingi, jums gali prireikti remonto. Todėl gerai apsvarstykite, ar jums apsimokės į tai investuoti. Žinoma, viskas priklauso nuo bendros automobilio kainos.
  • Užvesdami automobilį atkreipkite dėmesį, kokios spalvos yra išmetamieji dūmai. Jeigu pastebite mėlyną atspalvį turinčius dūmus – nerizikuokite ir ieškokite kito automobilio. Dūmai gali signalizuoti apie įvairius gedimus, kurių pataisymas pigiai nekainuos.
  • Didelį dėmesį skirkite automobilio pavarų dėžei. Visos pavaros turi persijungti tvarkingai, nestrigti. Jeigu jus domina automobilis su automatine pavarų dėže, o jūsų turimame automobilio pasirinkime yra problemų, toks taisymas taip pat gali kainuoti nepigiai.

Daugiau informacijos – www.autosupirktukas.lt

Vienas komentarats

  1. Tomas

    Geri patarimai, tik ne visada pastebėsi gedimus iš karto. Juk būna tokių – sutvarko prieš parduodami ir tik tam, kad parduoti. Tokie taisymai yra labai nekokybiški. Dėl to pradėjau ieškoti patikimų pirkėjų, kurių naudoti automobiliai yra kokybiški, tvarkingi ir patikimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *