Kodėl vis dar naudoju parafino vonias?

Parafino vaško procedūros

Parafino voneleParafino vaško procedūros atliekamos ant rankų, kojų ar kūno odos užtepant storą šilto parafino sluoksnį. Tada terapeutas įmasažuoja šiltą vašką į odą. Po to 10 minučių būsite palikti parafino vonioje, kad vaškas visiškai ištirptų odoje. Šiltas vaškas padės pašalinti susikaupusią sausą odą ir toksinų sankaupas, kartu drėkindamas odą. Po procedūros jūsų oda bus lygi, sudrėkinta ir šilkinė. Parafino vaško procedūros yra labai populiarios SPA centruose ir salonuose ir yra puikus būdas gydyti rankas, pėdas ir kūną. Šiltas vaškas padės pašalinti nepageidaujamą sausą odą, todėl oda bus švelni ir lygi. Parafino vaško procedūros taip pat puikiai tinka sergantiesiems psoriaze, nes padeda sumažinti pleiskanojančios ar pleiskanojančios odos išvaizdą. Parafino vonele ir rinkos naujovės.

Kodėl vis dar naudoju parafino vaško procedūras?

Kai mokiausi mokykloje ir universitete, dažnai tekdavo ilgai rašyti rašinius ir atlikti tyrimus. Man pasisekė, kad turėjau supratingą draugę, kuri masažuodavo mano rankas ir pėdas, kad padėtų atsipalaiduoti ir sumažinti stresą kiekvienos dienos pabaigoje. Baigusi universitetą, dienas leisdavau dirbdama už rašomojo stalo ir uždarbiaudama spausdindama straipsnius. Tai reiškė, kad mano rankos buvo nuolat įtemptos, o tai sukėlė daug skausmo ir skausmų. Mano draugė pasiūlė pradėti naudoti parafino vaško procedūras, kurios padėtų numalšinti rankų skausmą. Po pirmosios parafino procedūros tapau priklausoma. Mano rankos tapo tokios švelnios ir glotnios. Taip pat pastebėjau, kad pagerėjo mano egzemos būklė, nes vaškas padėjo išdžiovinti odą ir pašalinti užsikimšusias poras.

Parafino vonių nauda

– Padeda numalšinti skausmus. Parafino vaško procedūros yra puiki priemonė, padedanti malšinti skausmus, ypač rankų ir pėdų. Parafinas natūraliai veikia priešuždegimiškai, todėl padeda sumažinti sąnarių patinimą ir palengvinti artrito sukeltą skausmą. – Padeda pagerinti egzemos būklę. Jei sergate egzema ar psoriaze, parafino procedūros gali padėti pagerinti odos būklę. Šiltas vaškas padės pašalinti užsikimšusias poras ir padės iš odos pašalinti toksinus. Drėkinamosios vaško savybės padės suminkštinti ir sudrėkinti odą, kad ji mažiau pleiskanotų.

Kur įsigyti parafino vaško, skirto naudoti namuose?

Parafino vaško galite lengvai įsigyti internetu arba bet kurioje vietinėje vaistinėje. Parafinas dažnai naudojamas parafino lašams gaminti įvairiais medicininiais tikslais, todėl jo galima lengvai įsigyti dideliais kiekiais. Jei norite įsigyti parafino vaško namams, įsitikinkite, kad perkate parafino vašką, o ne žvakes. Parafinas yra storesnis ir nedega taip greitai kaip žvakės. Geriausia vieta parafino vaškui įsigyti yra "Amazon". Joje yra didelis įvairių prekės ženklų parafino vaško pasirinkimas už prieinamą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *