Į ką atkreipti dėmesį, prieš perkant automobilį?

Automobilių supirkimas – viena dažniausių paslaugų, kurią renkasi asmenys, norėdami įsigyti naują automobilį ir parduoti seną. Tam, kad gautumėte didesnę pinigų sumą negu automobilio supirkime metalo lauže – visuomet galite kreiptis į automobilių supirkimu užsiimančias įmones arba privačius asmenis. Automobilių supirkimas siūlo konkurencingas kainas, o automobiliai yra paimami iš bet kokio Lietuvos miesto. Na, o kai seną automobilį parduodate, galite pradėti rinktis naująjį. Taigi, į ką reikia atkreipti dėmesį, prieš renkantis naują automobilį ir jeigu jį perkate iš kito asmens?

  • Automobilio gyvavimo laiką sutrumpina tai, ar jis buvo perdažytas, prarūdijęs ar netgi daužtas. Būtinai to pasiteiraukite pardavėjo, o geriausia būtų, jei šiuos dalykus patvirtintų tai išmanantis specialistas. Tiesa, jeigu automobilis buvo dažytas, dar nereiškia, kad jis buvo daužtas. Kartais kosmetinių remontų prireikia dėl išties mažų smulkmenų.
  • Atkreipkite dėmesį, kaip užsidaro automobilio durys. Tarpai tarp kėbulo ir automobilio turi būti vienodi, o tai užtikrina automobilio geometrijos tvarkingumą. Jeigu pastebite, jog tarpai tarp jau minėtų dalių kaip kėbulas ir automobilis yra skirtingi, jums gali prireikti remonto. Todėl gerai apsvarstykite, ar jums apsimokės į tai investuoti. Žinoma, viskas priklauso nuo bendros automobilio kainos.
  • Užvesdami automobilį atkreipkite dėmesį, kokios spalvos yra išmetamieji dūmai. Jeigu pastebite mėlyną atspalvį turinčius dūmus – nerizikuokite ir ieškokite kito automobilio. Dūmai gali signalizuoti apie įvairius gedimus, kurių pataisymas pigiai nekainuos.
  • Didelį dėmesį skirkite automobilio pavarų dėžei. Visos pavaros turi persijungti tvarkingai, nestrigti. Jeigu jus domina automobilis su automatine pavarų dėže, o jūsų turimame automobilio pasirinkime yra problemų, toks taisymas taip pat gali kainuoti nepigiai.

Daugiau informacijos – www.autosupirktukas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *