Kada labai svarbu, kad gerai veiktų šviesos

Nors automobilio šviesos iš https://www.autosviesos.lt ar iš kitur yra labai svarbu visais metų laikais, visose vietose, visgi galima išskirti keletą situacijų, kada geros automobilio šviesos yra itin svarbu ir reikalinga.

Ruošiantis į ilgą kelionę

Pirmoji sąlyga, kuomet jums turėtų rūpėti gera automobilio būklė, iš tiesų būtų pasiruošimas ilgai kelionei. Taigi, 5dv 008 290-00 reikėtų pasirūpinti turėti gerai veikiančius, planuojant važiuoti į užsienį. Juk Lietuvoje labai ilgų kelionių nebūna. Taigi, į kelionę ruoškitės atsakingai, peržiūrėkite stabdžius, padangas, o taip pat ir visa kita, reikalinga kelionėms. Sveika mašina, su visomis veikiančiomis funkcijomis, yra svarbu jūsų pačių labui.

Norint pravaryti TA ar parduoti automobilį

Tačiau reikia stengtis, kad automobilis gerai veiktų ir tuomet, kada norite, kad reikalavimai gerai atitiktų „ant popieriaus“. Tai ta situacija, kuomet reikia pravaryti techninę apžiūrą. Tuomet sužiūrėti reikia visus galimus defektus, visas smulkmenas. Kas kur veikia, kas neveikia. Kas žiūrisi, kas ne. Taigi, norint pravaryti TA reikėtų susireguliuoti ir automobilio lempas. Tolimas, artimas ir visas kitas, kurių gali reikėti.

Lietus

Dar vienas dalykas, kada jau jums patiems būtinai reikės turėti gerai veikiančius automobilių žibintus, tai specialiosios orų sąlygos. Tarkime, lietus. Tam gali kartais tikti ir rūko žibintai, jeigu jie įrengti automobilyje. Tačiau ne mažiau svarbu ir apskritai gerai veikiančios, tinkamu kampu nukreiptos lempos, tiek tolimieji, tiek artimieji žibintai. Žinoma, labai svarbu ir visi įspėjamuosius šviesos signalus duodantys žibintai: posūkio, stabdymo, avarinės signalizacijos žibintai.

Pūga

Žiema apskritai reikalauja labai daug pasiruošimo, kad automobilis tikrai būtų geras, sveikas. Taigi, pūgos metu labai svarbu turėti iš tiesų gerai veikiančią mašiną, taip pat ir ruošiantis didesniam sniegui, pūgai. Pūgos metu rekomenduojama labai pristabdyti važiavimą. Kelias nepabarstytas, šviežias sniegas ant dangos sukelia slydimą. Tokia danga nepritaikyti važiavimui ar, juo labiau, stabdymui. Tad riedėti reikia labai lėtai, o esant poreikiui, sustoti kažkur šalikelėje. Šviesos reikalingos, kad kiti eismo dalyviai, esant blogam matomumui, jus matytų.

Naktis

Turbūt lengviausia iš kelionės sąlygų, kuomet reikia žibintų, yra naktis. Tai tiesiog tamsa, į kurią panyra viskas, ką matysite kelyje. Taigi, nakties metu jums reikia visko, kad tik galėtumėte saugiai važiuoti. Visų reikalingų šviesų ir susikaupimo, kad galėtumėte neužmigti prie vairo ir ramiai judėti norima kryptimi. Intensyvus eismas – dar viena situacija, kai svarbu šviesos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *