Vokelis kudikiui – kaip išsirinkti?

Vokelis naujagimiui – tai pirkinys, kurį reikia įsigyti iš anksto. Jis bus reikalingas mažyliui atsisveikinant su gimdymo namais, jame kūdikis puikiai jausis pasivaikščiojimų lauke metu. Vokelis kudikiui tikrai svarbus, todėl ir rinktis jį derėtų atsakingai, atkreipiant dėmesį į visą eilę niuansų, pavyzdžiui, metų laiką.

Kam reikalingi vokeliai naujagimiams?

Tiesą sakant, ši gaminys turi net keletą paskirčių. Jį galima naudoti įvairiais tikslais. Pirmiausia, atminkime, jog naujagimio organizmas pirmomis dienomis labai jautrus. Vokeliai naujagimiams saugos mažylius nuo įvairiausių infekcijų.

Vokelis kudikiui saugo ir nuo blogo oro. Net vasaros periodu rekomenduojamas naujagimio vokelis, o šaltuoju metu šis gaminys kūdikiams tiesiog būtinas.

Iš kombinezono mažyliai greitai išauga. O vokeliai kudikiams pasitarnaus gerokai ilgesnį laiko tarpą. Be to, kudikio vokelis – antklodėlė gali būti naudojamas lovytėje, į jį įsupus galima nešti mažylį pas gydytoją. Vokelis kūdikiui puikiai pasitarnaus, jei jį patiesite ant grindų, kur sėdėdamas mažylis galės vartyti knygutes ar tiesiog žaisti.

Vokeliai naujagimiams, jų rūšys

Vokeliai naujagimiams turi atitikti jūsų lūkesčius, nes nuo jų priklausys tolesnis šio gaminio naudojimas ir mažylio komfortas.

Vokelis – maišas

VokeliaiVokelių – maišų naujagimiams asortimentas suteikia jums galimybę išsirinkti modelį bet kokiam orui. Pagrindinis privalumas – patogi gaminio konstrukcija. Vokelis – maišas užsegamas užtrauktuku arba lipukais. Pirmaisiais savo gyvenimo mėnesiais kūdikis dažnai ir ilgai miega. Tačiau pasivaikščiojimų ir kelionių po parduotuves juk niekas neatšaukė. Patogaus užsegimo dėka nepažadinant mažylio galima jį paguldyti į vokelį, o vėliau taip pat sėkmingai jį iš ten paimti, jei pasivaikščiojimo metu kūdikis užmigo.

Kūdikio vokelis lengvai telpa į vežimėlį, todėl pirmuosius 3-4 mėnesius tai tiesiog nepakeičiama garderobo dalis pasivaikščiojimų metu. Kodėl 3-4 mėnesius? Priežastis banali, mažylis tiesiog išaugs iš jo. Tačiau parduotuvėje visada jūsų lauks vokelis vaikui, kuriam jau daugiau nei 4 mėnesiai.

Vokelis – antklodėlė

Egzistuoja keletas tokių antklodėlių rūšių: vystymui skirtas paprastas vokelis ir antklodėlė – transformeris su užsegimais. Kai kurie pledų su užsegimais modeliai turi trūkumą: gali likti plyšeliai, pro kuriuos į vokelio vidų skverbsis oras. Dėl šios priežasties tokius transformerius geriau naudoti šiltuoju metų laiku. Apskritai, antklodėlė, tai:

  • labai praktiška: ją galima naudoti ir vežimėlyje ir net lovytėje;
  • taupo jūsų pinigus – nereikia pirkti papildomos antklodės;
  • gali būti naudojama ilgiau, nei metus – mažylis ilgai iš jos neišauga.

Vokelis su rankovėmis arba kombinezonas vokelis naujagimiui

Kombinezonas vokelis naujagimiui tai kombinezonas – kokonas, kurio apačia maišo formos, o viršutinėje dalyje „uždaros“ rankovės. Toks kombinezonas vokelis kudikiui labai patogus, kai einate su mažyliu pasivaikščioti, ar kai reikia kūdikį nešti ant rankų.

Vokelis kudikiui į automobilį

Tai paprastas vokelis kudikiui išskyrus vieną niuansą – jame yra specialūs plyšeliai fiksavimui vaikiškoje automobilio kėdutėje. Toks vokelis kūdikiui puikiai tiks ir išsirašant iš gimdymo namų, ir pasivaikščiojimui. Tai ekonomiškas ir praktiškas variantas automobilį vairuojantiems tėveliams.

Kaip išsirinkti vokelį tam tikru metų laiku

Įsigyti vokelį, kurį naudosite atsisveikindami su gimdymo namais, reikia atsižvelgiant į sezoną. Vasariniai vokeliai lengvesni, jų vidinė dalis paprastai pagaminta iš medvilnės. Dar tai gali būti flanelė arba perkelis.

Svarbu! Jei audinys turi blizgesio, jame yra poliesterio. Tai nėra gerai, kadangi tokiame gaminyje vaiko oda nekvėpuoja. O tai jau gali išprovokuoti iššutimą, bėrimus arba alergiją.

Žieminiai vokeliai gali būti pasiūti, panaudojant avikailį arba pūkus. Jie pasirūpina tinkama šiluma. Kartais tokie vokeliai kudikiams būna kartu su šilta antklode. Tokiame komplekte jūsų mažylis tikrai nesušals.

Rudenį ir pavasarį galima naudoti variantus su tankiu viršutiniu sluoksniu. Tai gali būti, pavyzdžiui, ploštinis audinys. Jis puikiai saugo nuo drėgmės.

Kas geriau – antklodėlė ar vokelis?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo to, kokiu metų laiku naudosite gaminį:

  • vasarą, išeinant iš gimdymo namų, geriausia rinktis variantą su medvilne — tokie gaminiai puikiai „kvėpuoja“. Be to, gaminys gali būti pasiūtas kaip antklodėlė;
  • rudenį (ypač lapkričio mėnesį) mažyliui bus jauku pašiltintame vokelyje, kuris turėtų kapišoną ir ypatingą užvalkalą. Šiuo atveju aktualios medžiagos — flanelė, flisas ir medvilnė;
  • žiemos metu naudojami vokeliai su avikailiu, kurių viršus pagamintas iš drėgmei atsparios medžiagos.

Geriausi vokeliai ir rubai kudikiams internetinėje parduotuvėje KIDY

Internetinė parduotuvė rubai kudikiams Kidy.EU siūlo jauniems tėveliams puikius gaminius vaikams, kurių tarpe ne tik puikūs drabužiai kūdikiams, tačiau ir stilingi bei patogūs vokeliai naujagimiams. Mes padėsime jums, kad jūsų naujagimio rubeliai būtų kokybiški ir kad jūsų pasirinkimas būtų išties teisingas.

Pas mus jūsų pasirinkimui patys populiariausi drabuziai kudikiams, jų tarpe ir vokeliai kudikiams:

  • vokelis – antklodėlė. Tokia antklodėlė gali būti šilta, skirta žiemai, o gali būti ir lengvesnė – šiltesniam laikotarpiui. Gaminys turi patogų užtrauktuką, kurio dėka per keletą sekundžių gali iš antklodėlės virsti vokeliu. Tokio modelio privalumas tame, jog priklausomai nuo mažylio augimo jūs galite keisti gaminio paskirtį. Taigi, žieminis vokelis kūdikiui gali tapti antklodėle, kuria užklosite vaiką vežimėlyje arba įklosite ją į rogutes, ar tiesiog paklosite ant grindų vietoj žaidimų kilimėlio.
  • Vokelis – transformeris. Specialių užsegimų dėka šis modelis tampa kombinezonu. Tai puikus vokelis kombinezonas kudikiui. Šio gaminio dėka jums visiškai nebus reikalingi nauji drabuziai kudikiams, net kai mažylis ūgtelės. Tai puiki galimybė sutaupyti.

Ar tai būtų megztas vokelis kudikiui, ar pukinis vokelis kudikiui, ar bet kurio kito modelio vokelis – visi jo elementai labai gerai apgalvoti. Tiek vokeliai vasaros sezonui, tiek silti vokeliai kudikiams gaminami iš saugių medžiagų, kurios puikiai praleidžia orą, tuo pačiu turėdamos savybę apsaugoti nuo vėjo ir drėgmės bei pasižyminčios purvą atstumiančiomis savybėmis. Atsakingai pasirinkti rubai kudikiams teiks jaukumą, šilumą ir ramybę, o mamoms tokie vaikiski rubeliai garantuos jų mažylių saugumą.

Jei jus domina vaikiski drabuzeliai ar kitos vaikams reikalingos prekės kreipkitės į Kidy.EU konsultantus ir jie jums atsakys į visus jus dominančius klausimus arba savarankiškai atlikite užsakymą internetinėje parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *