Automobilių nuomos paslaugų verslas

Vis dažniau žmonės yra linkę pradėti dirbti sau – tai juos motyvuoja, suteikia malonumą bei galimybę užsidirbti didesnes pajamas. Vis labiau Lietuvos žmonėms palankiau žiūrint į automobilių nuomą steigiasi ir daugiau šias paslaugas teikiančių įmonių. Be jokios abejonės automobiliu nuoma Vilniuje yra protingiausia vieta pradėti verslą, tačiau tai nereiškia, jog verslas prasidės lengvai ir be sunkumų – būtent sostinėje susidursite ir su didžiausia konkurencija, tačiau dėl gausos vartotojų išties verta pakovoti. Vis dėl to tam, kad pradėti sėkmingą automobilių nuomos paslaugas teikiančią veiklą reikės padirbėti iš peties.

Piniginės investicijos

Be jokios abejonės, visų pirmiausia jums reikės išties nemažai piniginių investicijų, tačiau tikriausiai apie tai jau pagalvojote Ne paslaptis, kad automobiliai, jų eksplotacija bei draudimas yra vienas iš brangiausių malonumų ir tai viena iš priežasčių kodėl jūsų potencialūs klientai naudosis jūsų paslaugomis. Turite atkreipti dėmesį, kad visų pirmiausia turite įsigyti vienus naujausių automobilių, nes rinkos sąlygos ir klientų poreikiai šiandien diktuoja nepasitikėjimą senesnio modelio automobiliais – dažnai jie laikomi nepatikimais ir mažiau saugiais. Antra, sutartys su draudimo agentūromis pradžioje taip pat gali atsieiti nepigiai, o ką jau kalbėti apie laisvo parkavimosi vietas pačiose klientams palankiausiose vietose.

Užsienio klientai

Turite būti pasiruošę, jog automobiliu nuoma Vilniuje turi labai daug užsienio klientų, kurie kartais sudaro net didesnę klientų dalį nei lietuviai. Tad turite visą jūsų informacinį turinį pateikti anglų kalba, kad nekiltų nesklandumų. Taip pat turite pamąstyti apie sugrįžtančių užsienio klientų lojalumo programą bei būdus pasiekti naujus klientus.

Marketingas

Šiandien galima teigti, jog produktas gali būti išties menkas ir gerai parsiduoti, jeigu yra gerai išdirbta jo marketingo sistema. Tačiau kokybiško marketingo ir kokybiško ir originalaus produkto sąjunga yra sunkiai įveikiama konkuentų, todėl daugiau laiko skyrę šiai sričiai tikrai nepasigailėsite. Vienos įmonės siūlo nemokamus priedus, didesnius „nemokamų kilometrų“ kiekius, kitos žemesnes kainas ar kitas paslaugas. Šiuolaikinis žmogus vis dėlto ieško potyrio, todėl būtina mąstyti plačiau ir sukurti savo „arkliuką“ siūlomoms paslaugoms – nemokama kava ar vanduo, nuolaidų ar dovanų kuponas bendradarbiaujant su degalinių savininkais ar panašiai. Smulkmenos šiandien daro didelę pridėtinę vertę. Ir, be abejo, gera reklama – niekada negailėkite jai pinigų ir būkite matomiausi – tai vienas iš pagrindinių raktų į sėkmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *