Biotualetų pranašumai

Jei esate buvęs kokiame nors festivalyje ar renginyje kur buvo daug žmonių, jums jau tikriausiai yra tekę naudotis biotualetu. Biotualetų nuoma yra paslauga, kuria dažnai pasinaudoja įvairių renginių organizatoriai. Kodėl? Visų pirma dėl to, kad tai itin praktiška ir pigu. Tai yra bene pats geriausias sprendimas norint aprūpinti savo renginį tualetais ir padaryti tai itin higieniškai ir draugišku aplinkai būdu. Kodėl biotualetai yra tokie vertinami? Galbūt dėl to, kad jų tvarkymas ir valymas, kuris dažniausiai yra atliekamas reguliariai pagal nustatytą intervalą, yra patogus ir nebrangus. Tai leidžia visuomet palaikyti tvarką net ir tokiuose renginiuose, kur publika gausiai vartoja alkoholį ir linksminasi itin smarkiai. Kaip bebūtų, tai tikrai nėra vienintelis biotualetų privalumas. Keletas jų, kuriuos verta paminėti:

  • Žudomos bakterijos. Tikriausiai esate pastebėję, jog biotualetuose yra mėlynas skystis. Ar kada susimąstėte, kam jis reikalingas? Visų pirma tam, kad dezinfekuotų ir žudytų bakterijas. Jūs tikriausiai numanote, kiek įvairiausių bakterijų gali užsiveisti išvietėje, kuria naudojasi gausybė žmonių. Tokios bakterijos pasižymi savybe itin sparčiai plisti ir daugintis, todėl nekontroliuojamos gali sukelti daug problemų – užveisti ligas ir pan. Būtent tam ir naudojamas mėlynasis skystis, kuris užtikrina, kad viskas yra sterilu ir saugu naudoti dideliai grupei žmonių. Be to, kuomet vyksta tualetų valymas, visas skystis kartu su išmatomis yra pašalinamas, o vietoj jo užpilamas naujas, todėl biotualetai yra sterilūs visuomet.

  • Lengvas aptarnavimas. Kaip jau minėjome, biotualetų nuoma yra ganėtinai nebrangi. Tai lemia ir tai, jog jų aptarnavimas yra gana paprastas ir greitas. Dažniausiai naudojamas specialus automobilis, kurio pagalba yra pašalinamas biotualeto turinys ir užpilamas naujas dezinfekcinis skystis. Aptarnaujančiam personalui belieka išvalyti tualeto vidų, papildyti tualetinio popieriaus atsargas ir šis jau atrodo kaip naujas. Viskas paprasta, greita ir efektyvu.

  • Lengva instaliacija. Dar vienas nepaneigiamas privalumas – biotualetai yra itin lengvai instaliuojami. Tarkime jūs savo renginiui užsisakote biotualetų, o po kelių valandų jie jau atsiduria vietoje, kur jų reikia. Taip yra todėl, kad viskas ką reikia padaryti, tai tiesiog pakrauti tualetus į vilkiką su krautuvo pagalba, atvykus į vietą juos iškrauti ir užpildyti dezinfekciniu skysčiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *