Naujų bei perpirktų įmonių privalumai

Tiek steigiant naują įmonę, tiek ir jau patirtiems turintiems verslininkams buhalterinė apskaita yra vienas didžiausių vargų ir tuo pat baimių, mat tai vienas svarbiausių įmonės aspektų nuo kurio gali priklausyti ne tik įmonės ateitis, bet ir jūsų paties reputacija, laisvės bei ramybė. Žinoma, jau patyrę verslininkai gali sau leisti pačius profesionaliausius asmeninius įmonės apskaitininkus, kurie dirbs tik su viena įmone ir skirs visą savo laiką tik jai, o ir pats verslininkas jau turės daugiau įgūdžių bei žinių apie apskaitą. Naujiems verslininkams viskas kur kas sudėtingiau, įskaitant ir apskaitą, todėl dažnas galvoja, jog įmonės perpirkimas šiuo atveju gali būti daug naudingesnis.

Naujai įsteigta ar perpirkta įmonė?

Be abejo, įmonės perpirkimas turi nemažai privalumų, tačiau visų pranašumų priežastis beveik niekada nebūna buhalterinė apskaita.

Įmonės perpirkimas be galo naudingas tiems verslininkams, kurie neturi didelių pajamų pirmajam įnašui, tačiau jų norima įsteigti ar įsigyti įmonė reikalauja nemažo pradinio kapitalo. Todėl tai puiki galimybė, su kuria UAB steigimas tampa prieinamesniu kiekvienam asmeniui. Reikia atsižvelgti ir į tai, kad nemaža dalis techninių sprendimų jau yra atilikta, todėl lieka kur kas daugiau laiko marketinginiams sprendimams ir naujoms idėjoms bei jų įgyvendinimui. Perpirkus įmonę jums nebereikia rūpintis registracijos adresu ir kitomos smulkmenomis, o įmonę galite įsigiti per vieną dieną. UAB steigimas visiškai neįtakoja jūsų laisvės keisti įmonės pavadinimą ar logotipą, šūkį ar adresą, todėl tai puikus privalumas greitai įsigyti įmonę bei perkurti ją savo idėjoms. Be to, rekomenduojama pirkti jau ne vienerius metus įsteigtą įmonę, nes klientams, kurie domisi įmonės istorija ir steigimo data kelsite daugiau pasitikėjimo nei ką tik savo veiklą pradėjusi įmonė.

Žinoma, nereikia nuvertinti ir naujai atsidarytos įmonės, nes tai yra didžiulė privilegija viską atlikti pačiam. Kuriant naują įmonę galėsite jausti lyg auginate savo vaiką nuo pat pirmųjų jo dienų. Neturėsite nieko keisti ar atstatyti, o todėl galėsite nuo pirmųjų dienų kurti savo įmonės tradicijas, reputaciją, savo logotipą, pavadinimą bei dizainą. O užaugti pačiam nuo pat pirmųjų žingsnių visuomet yra kur kas didesnis malonumas.

Vienas komentarats

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *