Automobilių nuoma

Atvykote trumpam laikui į Lietuvą, negalite apsispręsti nuomotis automobilį ar pirkti? carent.lt gali pasiūlyti geriausius sprendimus. Daugeliu atvejų neverta pirkti transporto priemonių laikinai. Jūs sugaišite nemažai laiko ir greičiausiai patirsite nuostolių. Transporto priemonės gali nepavykti parduoti už tą pačią ar didesnę kainą, nei pirkote. Automobilių nuoma populiarėja, tai patogus ir greitas sprendimas. Daugelis būtent tokių ir ieško. Nuomotojai dažniausiai gali pasiūlyti šias paslaugas:

· Automobilio draudimas.

· Galite išsinuomoti ne tik automobilį, bet ir nevairuoti patys. Įmonė gali jums pasiūlyti vairuotojo paslaugas. Galima automobilio nuoma su vairuotoju.

· Papildomos automobilių įrangos nuoma.

· Papildoma vairuotojo nuoma.

Transporto priemonių nuomą siūlo daugelis įmonių Lietuvoje. Jums tereikia pasirinkti patikimiausią nuomotoją. carent.lt dirba jau ne vienerius metus, turi ne vieną patenkintą klientą, kuris prireikus sugrįžtą. Čia galite rasti tvarkingas transporto priemones, kas nuomojantis yra labai svarbu. Kiekvieno akiai maloni graži išvaizda, švarus salonas. Nereikėtų pamiršti, kad automobilis turi būti ir techniškai tvarkingas. Nei vienas nenori, kad kiltų rūpesčių kelyje. carent.lt siūlo nuomai būtent tokias transporto priemones. Galite rasti įvairiausių modelių automobilius. Populiari Renault Trafif nuoma, šis automobilis puikiai tiks, jei važiuoti planuoja daugiau keleivių. Transporto priemonėje yra devynios sėdimos vietos. Tai gali būti puikus sprendimas kelionei su draugais ar su šeima, kurioje yra daugiau nei penki asmenys. Nuomotojas pateikia visą informaciją, kuri yra svarbi, internete. Rasite ne tik kainas, bet ir visus duomenis apie transporto priemonę. Renault Trafif nuoma siūloma pageidaujamam laikotarpiui. Kiekvienas prieš nuomojantis turėtų pasiplanuoti, kuriam laikotarpiui reikalinga transporto priemonė. Rezervuokite pasirinktą automobilį, kadangi gali nutikti taip, kad tuo laiku, kada jums reikės jis bus išnuomotas kitiems klientams. Nereikėtų palikti paskutinei minutei, tuo pasirūpinkite iš anksto.

Rekomenduojama nuomojantis transporto priemones atidžiai perskaityti sutartį. Ji visada pasirašoma, nepamirškite perskaityti ir tų punktų, kurie parašyti smulkiu šriftu. Tai gali būti svarbi informacija, kurios nepastebėjus galite turėti rūpesčių. Neretai mažesnėmis raidėmis parašoma, kur galioja draudimas, jis gali galioti ne visose vietovėse. Daugelis nuomojasi automobilius ir važinėja ne tik Lietuvoje. Reikėtų klausti nuomotojo, kur galima važiuoti išsinuomota transporto priemone, kadangi jei įvyks auto įvykis galite turėti problemų. carent.lt nurodo kas įskaičiuota į nuomos kainą. Pateikiamas galimų papildomų išlaidų sąrašas. Visa informacija pateikiama aiškiai, kad transporto priemonių nuoma būtų patogi kiekvienam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *