Geriausias poilsis su šeima – kaimo sodyboje

Kol neturi šeimos ir vaikų, yra puikus metas bastytis po pasaulį, gyventi pačiomis nepatogiausiomis sąlygomis. Tačiau, kai jau esi atsakingas už mažuosius pasaulio gyventojus, galvoji apie tai, kad kaimo turizmo sodybos Lietuvoje tampa kur kas geresne pramoga. Taigi, šeimos iš tiesų dažnai tikslingai renkasi būtent tokio tipo poilsį, kada visa šeima gali gražiai sutilpti į vieną sodybą ir visi ten randa, kas ką gali veikti.

Patogus įrengimas

Visų pirma, ko labiausiai reikia mažiems vaikams ir mamoms su mažais vaikais? Žinoma, šiai kategorijai žmonių neišvengiamai reikia kuo patogesnės vietos, kurioje būtų galima ilsėtis, būtų galima smagiai leisti laiką. Reikia, kad būtų ir virtuvėlė, kurioje galėtų šeima pagaminti valgyti. Reikia, kad būtų ir tualetas, dušas, vonia, taip pat šiltas vanduo. Svarbu ir patogus miegamasis, gal net keli – priklausomai nuo šeimos dydžio. Taigi, kiekviena šeima turėtų būti patenkinta, kai atsiranda geros kaimo turizmo sodybos, kuriose galima iš tiesų pailsėti kone geriau negu kelių dienų kelionėje po užsienį.

Žaidimai lauke

Vaikams rūpi žaidimai lauke. Išnuomojamos kaimo turizmo sodybos gali būti orientuotos į šeimų poilsį arba į įmonių ir kompanijų vakarėlius. Jeigu orientuojamasi į šeimas, tuomet tikrai vaikams lauke bus padaryta žaidimų erdvių. Bus ir saugios čiuožyklos, ir karstynės, ir smėlio dėžė. Bus kamuolys, gal ir koks dviratis, žaislai, žaidimai. Kai kurios kaimo turizmo sodybos turi ir augintinių. Yra auginama tarkime triušiai, antys, vištos, ožkelė. Tie gyvūnai vaikams yra labai gražūs ir vaikai su didele meile gali džiaugtis tokiais gyvūnais, juos glostytis ir jaustis labai laimingi, kad ten atvažiavo.

Maudynės ežere ir žvejyba

Žinoma, vasarą, kada šilta, nuostabus poilsis yra ir maudynės ežere. Juk taip smagu pasitaškyti vaikams ant kranto, o suaugusiems nuplaukti ir kažkur toliau. Tik visuomet reikia būti atsargiems. Žinoma, yra pritaikyta ir žvejams poilsio vietų. Galima rasti valtį, meškeres, gal net ir pašaro. Nors tikras žvejys turbūt iš namų nė kojos nekelia be savo asmeninės meškerės.

Grybai ir uogos

Kai kurios sodybos būna visai prie miško. Jeigu miškas geras, derlingas, tai lietingu sezono metu jame galima rinkti grybus. Esant sausesniam klimatui – miške prinoksta žemuogės, mėlynės. Tik renkant augalus ir grybus reikia būti labai atsargiais ir nevalgyti dalykų vien dėl to, kad jie gražūs.

Vienas komentarats

  1. Egidijus

    Čia tai tikrai sutinku, taip gerai pailsiu kaime, kad net nereikia į jokias keliones važiuoti, o dar sutaupom. Vasarą poilsis Lietuvos kaimuose galiu pasakyti pats geriausias, tik va gaila nuosavo neturiu, bet nieko, galima visada išsinuomoti, ką dažniausiai ir darau su šeima. Paprastai renkamės sodybas prie ežero čia https://www.atostogoskaime.lt/amatukelias/ dar nei karto nenuvylė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *