Ginkmedžio ekstraktas ir kiti ilgo gyvenimo principai

Pasaulyje žinomas ginkgo biloba – tai augalas, kuris tiesiog garantuoja jaunystę, stiprina sveikatą, prailgina gyvenimą. Ypač, jeigu vartojate ne tik ginkmedžio ekstraktą, bet ir sveikai gyvenate. Pateikiame keletą principų, kurių laikantis galėsite sulaukti ilgo ir sveiko gyvenimo.

Vartokite ginkmedžio ekstraktą

Be jokios abejonės ginkmedžio (ginkgo biloba) ekstraktas yra vienas labiausiai gyvenimą prailginti padedantis natūralus ekstraktas. Šis senovės Kinijos medis yra toks senas, kad jo fosilijų randama dinozaurų eroje. Taigi, jo turimos jėgos leidžia išgyventi bet kokius laikus, bet kokias atmosferos, orų ir kitokias kataklizmas. Dėl to papildai su ginkmedžio ekstraktu paprastai siejami su ilgaamžiškumu.

Kasdien judėkite

Dar vienas kelias į ilgą arba ilgesnį gyvenimą – tai judėjimas. Esame įpratę kasdien visur važiuoti automobiliu, net jeigu iki parduotuvės 100 metrų, vis tiek pavažiuosime. Tad stenkitės kiekvieną progą pajudėti išnaudoti tinkamai ir judėti, judėti, judėti. Eikite, kur galite nueiti. Lipkite laiptais, o ne važiuokite liftu. Rinkitės aktyvesnį laisvalaikį: šokius, dviratį, bėgiojimą. Jeigu turite jėgų, į savaitės rutiną įterpkite didesnes treniruotes.

Valgykite daug daržovių ir vaisių

Būtent vaisių ir daržovių ląstelienoje gausu antioksidantų, kurie yra atsakingi už mūsų ilgaamžiškumą. Negerkite perdirbtų sulčių ar nevalgykite vaisių šerbeto, nes iš ten gausite tik perdozavimą cukraus. Valgykite daug salotų (kasdien), ir vietoje saldumynų mėgaukitės vaisiais. Tai sveiki produktai, kurių jūsų organizmui reikia, jeigu norite, kad jis būtų sveikas ir gyventų ilgai.

Atsisakykite perdirbto maisto

Blogiausia, ką šiais laikais žmogus gali sau suteikti – tai perdirbtą maistą. Tai beveik viskas, ką paprastai perkame parduotuvėje. Tad stenkitės visada patys gaminti maistą iš natūralių augalų: daržovių, vaisių. Visada geriau atsisakyti gyvulinės kilmės produktų, taip pat riebalų ir cukraus pertekliaus. Tačiau tik jūs žinote, kiek iš tiesų galite sau leisti to atsisakyti. Visgi nepamirškite, kad maisto pramonė šiuo metu taip padaryta, kad kuo daugiau vartotumėte nesveikų dalykų. Todėl jų atsisakyti reikš nuolatos kovoti.

Mylėkite

Meilė – tai vaistas nuo visų ligų, ir to net nereikia mokslui įrodinėti. Kai mylėsite, būsite ir geras sau, ir kitiems, ir būsite laimingi. Dėl to gyvensite ilgai.

Grįžkite į gamtą

Darykite gyvenime tai, ką mėgstate: sodininkaukite, džiaukitės žaliais medžių lapais, ilsėkitės prie upės. Pamirškite tą kitų suformuotą nuostatą, kad privalote gyventi didmiestyje tarp dulkių, nes tik taip save pranokstate. Nė velnio. Save pranokstate tuomet, kai suprantate, kas jums iš tiesų yra geriausia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *