Kaip ramiai ir be įtampos suorganizuoti vestuves ir išsinuomoti mašinas

Visų pirma reikėtų paminėti, kad artėjant vestuvėms daugybė klausimų kelia stresą žmonėms: autonuoma, vaišių rezervavimas, kur visus apnakvindinti, ką kviesti ir ko nekviesti ir pan. Tačiau tokie dalykai visgi turi vykti be streso, kad žmonės galėtų ramiai ir be įtampos susituokti, o ne nuolatos nerimauti dėl to, kas bus, ir kas jų laukia.

Išsinuomokite mašiną tik jauniesiems

Visų pirma, jums visai nereikėtų tiek nerimauti, kad nežinote, kiek išleisite vestuvėms. Jeigu jaudinatės, kelis brangesnius dalykus padarykite iš anksto, o kitus atliksite šiek tiek vėliau, kai jau viskas bus aišku ir viskas artės prie vestuvių pradžios. Štai ilgalaike automobiliu nuoma pasirinkta laiku bus tarsi kažkoks "išsimokėjimas dalimis". Mat greitai ir lengvai iškart išsinuomosite vieną paslaugą. Vėliau už kitas taip pat mokėsite po truputį ir net nepajausite, kaip galiausiai viskas bus pilnai išmokėta.

Išsiųskite kvietimus ir liepkite iškart informuoti dėl datos

Geras būdas planuoti vestuves su mažiau chaoso ir daugiau tvarkos – iš anksto išsiųsti pakvietimus žmonėms į šventę ir laukti iš jų žinių, kas dalyvaus. Turėsite sąrašą žmonių, kiek jų bus, ir jau visiškai viską planuoti bus kur kas lengviau.

Priimkite viską su džiaugsmu, o ne su įtampa

Dar vienas pasiūlymas – tiesiog nusiraminkite. Vestuvės – tai sąjunga ir jūsų kartu šventė. Šventė, kurios metu jūs tiesiog norite vieni kitiems palinkėti laimės, norite su visais atšvęsti tai, jog nuo šiol būsite šeima, gyvensite kartu, kursite bendrą ateitį. Tai nėra šventė, kurios tikslas įtikti kiekvienam, priversti žmones apie viską galvoti vienaip ar kitaip. Tai šventė jums ir mažiau jaudinkitės.

Nedarykite to, ko nenorite daryti

Prie to paties – neimkite tokių paslaugų, kurių jums nereikia. Gal jūs nenorite puošti nuomoto automobilio balionais ir gėlėmis. Jūs tik norite su juo važiuoti per gražius miškus ir laukus, dviese susėdę, vežami iš bažnyčios į šventės vietą. Tad nuomoto automobilio puošti gal jums visai nereikia. Kas pasakė, kad turite taip daryti, kaip daro visi? Mąstykite savo galva, darykite tai, kas jums atrodo tinkamiausia.

Nesinuomokite brangios sodybos – kelkite šventę pas močiutę kaime

Taupyti galima tiesiog nusimetant visuomenės primestus standartus. Pavyzdžiui, dėl sodybos nuomos. Kas sakė, kad turite nuomoti sodybą ant ežero kranto, jeigu galite tiesiog surengti šaunias vestuves miestelyje, kur gyvena jūsų močiutė ar uošvės kaime? Sutaupysite, o visiems vis tiek bus smagu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *