Kauniečių prisiminimai apie santechnikus

Nors lietuviai yra tikri „auksarankiai“ ir dažniausiai viską bando pasidaryti patys, užuot samdę specialistus, protingi kauniečiai žino, kad geras santechnikas Kaune akimriksniu sutvarkys didžiausias santechnines bėdas ir nereikės daugiau nervintis. Kokių prisiminimų kauniečiai turi apie santechnikus?

Tėvas buvo santechnikas

Vaidas pasakoja, kad jo tėvas buvo santechnikas Kaune, todėl vyras visada nuo vaikystės matydavo tėvą dirbant šį darbą. „Matydavau jį visokį. Ir negyvai nusidirbusį, pavargusį, ir laimingą. Kartais, kai grįždavo patenkintas, papasakodavo, kad išsprendė tokias problemas, kurių niekas jau nesitikėjo sutvarkyti. Visada labai didžiavausi, kad jis mokėdavo padaryti tai, ko nemoka kiti. Kiti žmonės kartais net naktimis jam skambindavo ir kviesdavo, jeigu koks vamzdis būdavo sprogęs ar kažkas panašaus atsitikę. Aš irgi kartais kartu važiuodavau, kai iškvietimai būdavo ne darbo valandomis. Tik naktį palikdavo mane miegoti ilgiau“, – prisimena Vaidas.

Sutvarkė potvynį vos įsikrausčius

Eglė sako, kad turi puikių prisiminimų apie santechnikus ir labai gerbia jų darbą, nes be jo turėtų daug problemų. „Kaigyveni Šilainiuose, sename daugiabutyje, yra normalu tikėtis bet kurią dieną ar minutę kažkokio šūvio iš vamzdžių. Galima sakyti, tai kaip tiksinti bomba, nes visą laiką yra kažkokie potvyniai, kurie būna tai viename, tai kitame name, tai viename, tai kitame bute. Tu niekada nežinai, kada bus tavo eilė ir tavo seną butą užlies vanduo. Kai man taip nutiko, laimei, dar buvau bute, nors kaip tik vakare jau turėjau išskristi savaitei atostogų. Tada greitai susiradau santechniką. Labai geras ir greitas, operatyvus santechnikas Kaune iškart sutvarkė visą tą potvynį, pakeitė sprogusį vamzdį, ir aš galėjau sėkmingai vakare keliauti be nerimo“, – prisimena Eglė.

Vonią tekdavo išsemti kibiru

Jurga sako, kad buvo laikai, kada gyveno tokiame prastame nuomojame name, kad vonią tekdavo išsemti kibiru. „Prisimenu, grįždavome kartais namo vakare ir pamatydavome, kad dar pilna vandens vonia yra. Ir tas vanduo niekur pats nesubėgs, reikės išsemti jį ir išpilti per balkoną. Taip būdavo užsikimšę viskas. Na tai ką, belikdavo džiaugtis, kad grįžom laiku, kol dar nėra taip užlieta, kad per kraštus nesipila. Paskui kartą pagaliau pasikvietėme normalų santechniką ir jis sutvarkė kai kuriuos dalykus. Pats remontas tikrai buvo labai geras. Tik kad su buto šeimininkais blogai sutarėme. Jie reikalavo, kad mokėtume už jų tragiškos santechnikos remontą“, – prisimena ji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *