Kelionė autobusu ar lėktuvu?

Keliauti į skirtingas vietas šiais laikais galima skirtingais būdais. Ar tai būtų ilga turistinė kelionė, ar trumpas pasivažinėjimas, vien tik mikroautobuso nuoma Kaune jau gali leisti mums greitai atsidurti skirtingose vietose. Kas geriau – keliauti autobusu, ar keliauti lėktuvu? Bandome palyginti.

Kelionės autobusu privalumai

Kelionė autobusu yra labai patogi ir visus mūsų poreikius patenkinti dalia. Jeigu norite keliauti – su autobusu galite pamatyti daug įvairių vietų. Net jeigu išvažiuosite iš Kauno, tai vis tiek savo kelionę pradėjus Kaune gal po kelių dienų jau būsite Kutaisyje ar kitame Europos mieste. Nuomotis patiems mikroautobusą yra pravartu dėl to, kad patys galite valdyti savo kelionę. Lėktuvą valdo pilotas, o štai mikroautobuse jūs pats galite būti jo kapitonas.

Kelionė patogi, nes daugiau pamatote. Žinoma, ji trunka ilgiau, bet juk ir tas keliavimas pro skirtingas šalis, kada per langą matai besikeičiančius miestus ir kraštovaizdžius, suteikia labai daug įspūdžių. Mes gyvename lygumų kraštuose, o štai keliaujant per kitur, dažnai pateksime į kalnuotas vietoves arba bent tolumoje matysime kalnus, ir tai jau bus galbūt nuostabi patirtis. Taip pat autobuse patogu, nes ten būna daugiau vietos, gali imti daugiau bagažo, gali patogiau įsitaisyti. Net sėdynės gali būti pritaikytos miegojimui, ko niekada nerasi pigiose oro linijose. Beveik niekada autobuse nevyksta tokio turgaus aptarnavimo ir pardavinėjimo, koks visada būna lėktuve, vos tik jis pakyla į orą, ir stiuardesės ima pardavinėti 10 kartų brangesnius bulvių traškučius bei kavą. Su autobusu jūs bet kada galite sustoti kokioje nors vietinėje parduotuvėje ir užkandinėje ir ten leisti pinigus, nes jūs tiesiog nesate tos transporto priemonės įkaitas, kokiu galite pasijusti lėktuve.

Kelionė lėktuvu

Tiems, kurie net ir mažiausius atstumus mėgsta keliauti lėktuvais, nesunku išvardinti privalumus, kodėl jie mieliau renkasi lėktuvą, o ne sausumos transportą, ir ne autobusą. Dažniausiai jie labai taupo laiką, mėgsta sakyti, kad laikas yra pinigai ir pan. Dėl šios priežasties jie visada stengiasi kuo daugiau laiko praleisti dirbdami arba intensyviai atostogaudami. Taigi, jie savo laiką bando visada optimizuoti. Jiems lėktuvas priimtinesnis tiesiog dėl to, kad tai pati greičiausia keliavimo priemonė, o su autobusu jie nenori keliauti dėl trukmės. Be to, kai kurie žmonės šiaip jaučiasi ypatingai, kai skrenda lėktuvais. O tai jiems suteikia kažkokį ypatingumo jausmą, nes pabūni tarp debesų.

autobusų nuoma kaina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *