Kelionė su tėvais – gera dovana

SkrydžiaiNors paprastai kelionės ir skrydžiai labiausiai domina jaunimą, tačiau kodėl gi šios naujos tradicijos neįvedus ir į vyresnių tėvų gyvenimo būdą? Juk nebūtina tėvams visuomet tik matyti jūsų kelionių nuotraukas, ir klausytis pasakojimų. Kasmet tėvams dovanojate keistas dovanas, nežinodami, ar jiems jų reikės. O štai kartą gyvenime padarykite nuotykį, staigmeną, ir padovanokite jiems kelionę. Tik planuoti kelionę tėvams reikia kitaip negu sau. Jūs galbūt įpratę keliauti nepasiruošę, ne iki galo viską suplanavę, miegoti hosteliuose su daug kitų žmonių, kasdien sukarti didžiausius kelios pėstute. Keliaukite su tėvais kitaip – pasiūlykite daugiau jiems lūkesčius atitinkamų patogumų už priimtiną kainą. Nebrangi kelionė su tėvais – įsimintini įspūdžiai, tačiau ką daryti, kad tėvai tikrai liktų patenkinti?

Užtikrinkite patogumą lėktuve

Visų pirma, net jeigu tai pigus skrydis su pigesnėmis avialinijomis, tėvams reikia užtikrinti komfortą. Kitaip jie skųsis, kad buvo nepatogu. Verta tėvams pirkti tokias vietas, kur galbūt būtų daugiau vietos kojoms. Juk jie senesni ir jų sąnariai skaudantys. Be to, jiems reikėtų ir tokio patogumo, kad būtų kaklo pagalvėlės – šias labai pigiai, vos po kelis eurus, pripučiamas galite įsigyti prieš kelionę. Paimkite tėvams ausų kištukus arba ausines su muzika. Paimkite maisto, pledus, visa tai įsineškite į saloną. Sudarykite sąlygas turėti salono bagažą.

Paimkite daiktų jiems arba nusiųskite sąrašą, ko reikės, ir ko nereikės

Tėvai, kurie retai keliauja, gali savaip suprasti bagažo susidėjimą. Prižiūrėkite, kad jie nepasiimtų nereikalingų daiktų (pvz., penkių kilogramų kopūstų valgymui, ar kt.), ir sužiūrėkite, kad tikrai pasiimtų viską, ko reikia. Jei tėvai ne keliautojai, dabar jūs turite rūpintis jais kaip vaikais, ir net labiau. Nes jie turės savų įsitikinimų, ko jiems galbūt būtinai reikės ar nereikės, tai dar turėsite ir pasiginčyti bei kažką įrodyti.

Rinkitės kryptis: kur tėvai nėra buvę

Greičiausiai tėvai bus bent kažkiek keliavę po sovietų sąjungos buvusias šalis, tad nustebinkite juos kelione į vakarietiškesnes vietoves, kuriose viskas būtų nauja ir įdomu.

Rinkitės komfortą: kad tėvai kuo mažiau pavargtų

Svarbu labai skanus maistas kelionėje, kad jie visada turėtų, ko užkąsti. Taip pat veskitės juos į gerus, bet ne per brangius restoranus. Maistą jie prisimins ilgai. Apskritai, tėvams planuokite kelionę su pervežimais ir daugiau transporto nei sau, bei mažiau lankomų objektų per dieną, nes jie labiau pavargs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *