Klinkerinės ir betoninės trinkelės

Dauguma statybinėmis medžiagomis prekiaujančių parduotuvių ir salonų siūlo platų trinkelių pasirinkimą jūsų nuosavo namo kiemui, žaidimų aikštelei, parko prieigoms ar kitai teritorijai, kuriai ruošiatės statyti grindinį. Dažniausios yra parduodama keletas skirtingų trinkelių rūšių. Viena jų – klinkerinės grindinio trinkelės. Jos gaminamos iš aukštos kokybės molio, kuris yra deginamas virš tūkstančio laipsnių temperatūroje, kol išgaunamas labai kietas gaminys. Jis tampa atsparus įvairiems slėgiams, rūgštims, temperatūrų svyravimams, skirtingam atmosferos poveikiui, įvairiems tepalams ir pan. Taip pat šios trinkelės išsiskiria savo natūralumu, nes jas gaminant nenaudojami absoliučiai jokie cheminiai priedai. Tokios trinkelės gali būti keleto spalvų: raudonos, juodos, geltonos. Kokios spalvos trinkelės bus išgautos, priklauso nuo geležies kiekio, esančio molyje.

Dar viena trinkelių rūšis – betoninės grindinio trinkelės. Ši rūšis yra populiariausia Lietuvoje dėl savo ilgaamžiškumo ir praktiškumo. Tokios trinkelės puikiai atitinka savo kainos ir kokybės santykį. Šių trinkelių klojimas yra pakankamai paprastas, nes yra labai lengvai užpildomi tarpeliai, o paviršius yra paprastai išlyginamas. Savo namų kieme turėdami tokias trinkeles, be didelių vargų nuo jų nuvalysite nešvarumus ir purvą. Betoninių grindinio trinkelių spalvų pasirinkimas taip pat yra įvairus, todėl pasitarę su specialistais, pasirinkite tinkamiausią spalvą, kuri tiktų jūsų namo kiemui: žalia, geltona, juoda, pilka, raudona ir įvairūs jų atspalviai.

Neatsiejama trinkelių dalis – plastikiniai bortai. Šie įrėmina trinkelių takus, tačiau nenaudojant betonavimo, atskiria dekoratyvinius akmenėlius gėlynuose bei kitus paviršius. Visa tai atskirdami, ateityje galėsite šienauti ar pjauti be vargo. Taigi, prieš įsigydami trinkeles ir pradėję darbus, pasikonsultuokite su specialistais dėl jų rūšies ir plasitikinių bortų įsigijimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *