Gerklės skausmas yra vienas nemaloniausių pojūčių, kuris daugelį žmonių „pagauna“ ir laiko ištisus metus. Virusai ir bakterijos gerklėje pradeda aktyviai gyventi ne tik žiemos metu, tačiau ir vasarą. Bet kokie dideli temperatūrų skirtumai gali iššaukti gerklės skausmą, tad savo sveikata reikia rūpintis ištisus metus. Jeigu gerklės skausmas jau Jus kankina, tokiu atveju reikia nepamiršti gerti kuo vandens ir naudoti skystaus pavidalo vaistus, kadangi tai ženkliai prideda prie greitesnio sveikimo.
Organizmui trūksta skysčių
Jeigu Jūsų organizme apsigyveno bakterijos, kurios ir sukelia minėtus nemalonius skausmus – labai svarbu gerti kuo vandens. Virusai kankina organizmą net ir tokiu atveju, jeigu to nejaučiate. Kuo daugiau vandens gersite – tuo žmogus geriau jausis. Daugelis žmonių tikina, kad peršalimo metu junta tokius simptomus, kaip sunkus kvėpavimas, jėgų neturėjimas, o kartais net ir širdies lėtas plakimas. Viskas gali būti tik todėl kad organizmui trūksta vandens. Gerkite tiek jį, tiek šiltas arbatas, kurios padės bent kiek sumažinti peršalimo poveikį ir nemalonius pojūčius.
Pasirinkite tinkamus vaistus
Lygiai taip pat kaip reikia gerti daug skysčių – rekomenduojame pasirinkti tokio pavidalo ir vaistus. Gerklės skausmas greičiau nustos jus kankinti pasirinkus skystus vaistus. Labiausiai rekomenduojami purškiamo pavidalo, kadangi tokiu atveju jie pasiekia gleivinę ir sunaikina visas joje esančias bakterijas bei virusus. Tantum verde – vienas iš tokio tipo purškalų, kurie sudrėkina ir gydo. Tai greitas, paprastas ir patogus būdas atsisveikinti su nemaloniu pojūčiu.
Kokius skysčius gerti?
Tikrai ne bet kokiais skysčiai yra tinkami peršalimo metu. Pavyzdžiui, reikia pamiršti kavą, kuri kaip tik sutraukia skysčius ir daro blogesnę įtaką. Geriausiai tinka vanduo ir arbatos. Galima gerti paprasčiausiai šiltą vandenį su medumi ir citrina. Tokiu atveju prisidėsite prie kur kas greitesnio sveikimo, o kartu su vaistais tai greičiausias būdas nugalėti bakterijas.
Gerklės skausmas bus greičiau pagydomas vartojant kuo daugiau skysčių. Žinoma, net ir čia svarbus saikas. Daugiau info apie gerklės uždegimą http://www.tantumverde.lt/service/gerkles-uzdegimas-mitai-ir-tikrove/