Metlao apdirbimo specifika

Anksčiau atliekant sudėtingus remonto, gamybos darbus žmonėms tekdavo į pagalbą pasitelkti primityvius įrankius ir savo jėgą. Šiandien, kada gyvename technologijų ir inovacijų amžiuje, įvairiausius darbus atlikti yra žymiai paprasčiau, kadangi į pagalbą galime pasitelkti daugybę prietaisų. Staklės, grąžtai, kaltuvai, kiti prietaisai pakeitė žmonijos darbo įpročius. Kada pasaulyje prasidėjo pramonės revoliucija, o daugybė prietaisų tapo elektrifikuoti, mažiau reikalinga tapo žmogiška jėga, darbas tapo daug labiau automatizuotas ir net tokių kietų medžiagų kaip metalo apdirbimas šiandien nesukelia didelių rūpesčių.

UAB Aplameta savo veiklą vykdo jau Lietuvoje jau daugiau nei penkiolika metų. Bendrovės tikslas teikti klientams aukštos kokybės prekes bei konsultacijas. Pagrindinis įmonės paslaugų laukas – metalo apdirbimo technika, eksploatacinės priemonės, aptarnavimo įranga, taikymo sprendimai, įrengimų aptarnavimo bei remonto paslaugos. Čia klientai gali įsigyti metalo apdirbimo stakles pagal pačius aukščiausius reikalavimus ir skirtingus poreikius. Nors bendrovė prekiauja aukščiausios kokybės produktais, klientams siūlo gerą kainą ir geriausią aptarnavimą. Trumpai galime apžvelgti siūlomų produktų katalogą. Vieni populiariausių iš įmonės kataloge pristatomų produktų yra pjovimo įrenginiai. Šiems įrenginiams priklauso daugiafunkciniai iškirtimo-karpimo įrenginiai, gilotninės žirklės, giliotinos, hidraulinės pramušimo mašinos vario ruošiniams, hidrauliniai presai, juostiniai pjuklai, kampų iškirtimo staklės,koloninio tipo juostiniai pjūklai, lazerinio pjovimo įrenginiai, optiniai lazeriai, plazminio pjovimo įrenginiai, pramušimo presai, vendens pjovimo įranga. Kalbant apie lenkimo įrengimus, bendrovė bendradarbiauja su tokiais garsiais produkcijos gamintojais kaip Bendmak, Gizelis Boschert, Marla Machinery, Sicmi. Bendrovė taip pat parduoda presus, suvirinimo įrangą, filtravimo sistemas, šrotavimo įrengimus, gamybines linijas, įrankius ir eksplotacines medžiagas, taip pat stakles. Apie šias reikėtų pakalbėti plačiau. Vienos dažniausiai parduodamų – frezavimo staklės. Toks įrengimas dažniausiai pasitelkiamas formuojant detalių paviršius, cilindrinių, plokščių formų ir panašiai. Šis įrankis veikia tiek su konsole, tiek be jos, gali dirbti tiek vertikalioje, tiek horizontalioje pozicijoje. Taip pat reikėtų paminėti vamzdžių lenkimo stakles. Šis įrenginys yra specializuoto pobūdžio ir juo gali būti atliekamas tik tam tikras darbas. Kampų iškirtimo staklėmis, tuo tarpu, taip pat atliekami specializuoti darbai. Šių staklių kampas paprastai būna fiksuotas, bet gali būti ir reguliuojamas. Ko gero, daugiausiai kalbėti galima apie metalo apdirbimo stakles. Jomis metalo dirbiniams suteikiama forma bei nuimamos drožlės. Šis įrenginys paprastai gali būti tikslus, gali būti ir reguliuojamas. Staklių našumas yra labai svarbus gamybos kokybei ir efektyvumui. Dažnai vyrauja klaidinga nuomonė, kad kuo įrenginys yra didesnis, tuo didesniu našumu jis pasižymi. Iš tiesų yra visai kitaip. Visada svarbu įvertinti atliekamų darbų ar dirbtuvių mastą, nustatyti, koks našumas apskritai yra reikalingas atitinkamam darbui. Kuo prietaisas universalesnis, tuo, lengviau gali būti keičiamos jo funkcijos, todėl ieškodami tinkamo įrenginio, nepamirškite įvertinti jo lankstumo.

UAB Aplameta siekia, kad klientas, mokėdamas sumą pinigų už produktą ar paslaugą, gautų tai, kas yra aukščiausios kokybės. Visi gerai žinome, ką klientams ir apskritai šių dienų žmogui reiškia laikas – visi jį taupome ir darbus norime atlikti efektyviai, taip pat norime būti efektyviai aptarnaujami. Būtent todėl svarbu klientams siūlyti tai, kas padėtų per trumpą laiką atlikti darbus kuo efektyviau. Įmonei taip pat svarbu siekti inovacijų ir pritaikyti kuo naujesnius sprendimus. Bendrovės konsultantai ragina apsilankyti UAB Aplameta internetinėje svetainėje ir išsirinkti norimą prekę. Būtent taip ir padarė Povilas iš Kaišiadorių rajono, įsirenginėdamas metalo apdirbimo dirbtuves savo garaže. Puikiai išmanydamas savo darbą, tačiau neturėdamas pakankamai žinių apie technines įrenginių savybes, pasitelkė į pagalbą UAB Aplameta konsultantų patarimus ir pagal tai įsigijo toli gražu ne vieną prietaisą. Įsigytos skirtingų rūšių staklės – aukštos kokybės ir turinčios daugybę funkcijų. Metalo apdirbimas dar niekada nebuvo toks paprastas ir lengvas.

Vienas komentarats

  1. Apdirbant metalo gaminius (nesvarbu ar tai juvelyrika ar pramoninė gamyba), reikalingas krūpštumas. Juvelyrikoje viską svarbu parinkti ne ne milimetrais, o mikrometrais. Kiekviena detalė yra labai svarbi ir tai žino kiekvienas juvelyras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *