Natūralūs kvepalai moterims: Mitas ar realybė?

Visuotinis pamišimas dėl ekologijos atėjo ir į mano bendradarbių kiemus. Tai baisu – kasdien girdžiu apie kuo natūralesnes medžiagas, sportą, namie auginamas daržoves…. Nepaisant to, kad tos pačios personos važinėja su galingais visureigiais, nuolat palieka įjungusios elektrą kabinete ir burzgiantį kompiuterį. Jos net nenutuokia kas yra šiukšlių rūšiavimas. Ir štai vieną dieną priėjome prie natūralios parfumerijos temos….

Gamybos technologija

Pirmiausiai, įsisiūbavus diskusijai bandžiau apsibrėžti kas yra natūralu. Originalus kvepalai moterims kvapinami iš eterinių aliejų. Žinoma vieno eterinio aliejaus tikrai nepakaks. Juk originalus kvepalai sudaromi iš bent kelių kvapų, kurių paletėje dominuoja du arba trys grubesnio kvapo simfonijai diriguojantys aromatai. Taip pat reikia degtinės. Ar tai natūralu? Nežinau, kaip pasižiūrėti. Taip pat kvepalai moterims, o beje ir vyrams gaminami su lašeliu distiliuoti vandens (lašelio dydis priklauso nuo kiekio).

Kaina

Daugelis sako, kad namie pasigaminti kvepalus bus pigiau ir jie bus natūralesni nei ne originalus kvepalai testeriai. Taigi, savo kolegėms ir sakau, paskaičiuokime – kokia mažiausiai septynių eterinių aliejų (tikrų ir ekologiškų) buteliukų kaina? Ar kartais susumavus aukščiau išvardintas prekes negausime tos pačios kainos, tik beje už kokybę garantuoti negalėsime. Juk gamintojai laimi, nes gamina didelį kiekį.

Atsiliepimai

Diskusija kaista, tad aš skaitau internete gaminių sudėtį ir prieinu originalus kvepalai atsiliepimai skyrelį. Visi ten rašantieji patenkinti, paprasta įsigyti, nebrangu ir kokybiška – ko dar reikia? Jaučiu, kad kolegės pradeda dvejoti. Originalus kvepalai moterims mintyse painiojasi su kvapniuoju vandeniu ar kitais skiestais produktais.

Testeriai

Pasiūlau savo pašnekovėms įsigyti kvepalu testeriai internetu. Randame – kvepalu testeriu ispardavimas. Kvepalai testeriai mus pasiekia po poros dienų. Internete lengva pasirinkti kur yra pigus kvepalai internetu.

Taigi, diskusijos rezultatas nuteikė maloniai. Mano kolegės ir aš įsitikinome, kad originalus kvepalai moterims yra natūralūs ir nekenksmingi (apie pigius vandenis nekalbame).

Taip pat pastebėjome, kad originalus kvepalai nebūtinai turi būti brangūs. Be to originalus kvepalai moterims, šiemet, bus mano Kalėdinių dovanų sąraše pažymėta pirmuoju numeriu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *