Naujos interjero tendencijos

Apsilankykite svetainėje Dubingiai ir pastebėsite, kiek daug šviežių interjero vėjų, gražiausių interjero tendencijų atsiras jūsų galvoje. Tačiau apie jas galima sužinoti ne tik iš puikios interneto parduotuvės, bet ir iš interjero, mados, dizaino žurnalų. Neseniai praūžus naujausių tendencijų interjero mugėms, pateikiame keletą pavyzdžių, kas naujo interjero pasaulyje.

Senas medis

Medis dabar madoje ne tik šviežias ir dar kvepiantis. Į interjerus ateina patys seniausi mediniai baldai, vos restauruoti, arba net išvis nerestauruoti. Tai tamsus medis su antikvariniais raižiniais ir ornamentais, su specifinėmis tekinimo žymėmis ir raižiniais. Puikiai dera interjeruose, kur tokių detalių daugiau, o interjerai apskritai nėra apkrauti pertekliumi įvairių detalių, spalvų. Tik neužklokite puikių antikvarinių stalų didžiulėmis staltiesėmis, ir viskas bus labai gerai.

Hipiai ir bohema

Dar viena tendencija, kuri netgi visai dera su tamsiais medžio baldais, tai – hipiškų ir bohemiškų, tautinių raštų pasirodymai interjere. Bohemiški lininiai maišeliai, pagalvėlės, austos juostos ir kilimai. Visa tai gali puošti naujus namus, ir kai kur suteikti keisto indėniško vigvamo pojūtį, ar lengvą bohemos polėkį. Tai malonus dalykas ir taip gyventi norisi visuomet, jeigu esate laisvos širdies ir meniškos sielos. Tuomet jūsų namuose atsiras ir daugiau įdomių detalių: skulptūrėlių, paveikslų, dar daugiau knygų…

Tamsios sienų spalvos

Kita tendencija – tik tiems, kas jau išaugo iš baltos spalvos etapo, kuomet viską namuose tiesiog perdažydavo balta spalva. Tamsios, sodrios, ryškios ir kitaip išskirtinės sienos. Tai sienos, kurios ima kurti namų paslaptingumą, ypatingai, jeigu sienų tamsa netgi nėra visiškai vienalytė. Tai gali būti ir senas apleistas pastatas, kurio viena tinkuota siena atrodo nuostabiai. Dauguma žmonių bijo kurti tamsų interjerą, nes šviesos mums labai trūksta, be to, tai sutraukia erdvę. Tačiau, jeigu turite galimybę, vieną ar kelias sienas visgi padarykite tamsių sodrių atspalvių ir jūsų namai įgaus nuostabų prabangos ir kilmingumo pojūtį.

Tolimųjų rytų tendencija

Su pastaraisiais punktais nesuderinama interjero tendencija: tai tolimųjų rytų įtaka. Plonos baltos širmos. Raudonos spalvos ornamentai, degančių gėlių ir drakonų simbolika. Hieroglifai ir specifiniai popieriniai šviestuvai. Kilimai ant sienų, ant grindų, čia pat ir pagalvėlės. Užuolaidos su kutais, karštos raudonos spalvos ir balta. Tai – tolimieji rytai interjere, ir jie tampa vėl madingais, vėl patraukliais vakariečio akiai ir širdžiai, bei pamažu įsiveržia į mūsų interjerus.

Vienas komentarats

  1. Aidas

    Aš namų interjero neįsivaizduoju be židinio, kuris kuria itin jaukią atmosferą namuose. Nuo šiol norimą židinį namams galima įsigyti ir internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *