Per žiemą pigiai įrengė stilingą vonią

Dauguma žmonių, planuodami statybas, patį karkasą stato vasarą, šiltuoju metu, o prasidedant rudeniui ir žiema, įsikelia į naujus namus ir dirba viduje. Tada montuojama vonios kambario įranga, virtuvės būtini baldai. Miegoti galima ir ant čiužinio, estetiniai interjero sprendimai surandami palengva, svarbiau, kad pradžioje būtų jau būtini ir reikalingi išgyvenimui dalykai: vonia, tualetas, virtuvė. Štai viena šeima labai gražią vonią įsirengė per žiemą neskubėdami.

Unikalus interjero sprendimas

Vonios kambarys turi būti ne tik funkcionalus, čia taip pat labai reikalingi ir unikalūs interjero sprendimai. Jeigu tikrai norite, kad jūsų interjere atsirastų daugiau nuostabių įspūdžių, kad būtų gražu žiūrėti, kad vien tik įėję į kažkokią patalpą, pasidžiaugtumėte, kad tai yra jūsų namai, tuomet reikia galvoti, kaip viską padaryti. Kaip sako šeimos galva, labai šaunu, kada interjeras yra pasirenkamas ne spontaniškai, o viską apsvarsčius. Štai jiems buvo lengviausia, kai jie padarė tam tikras ekskursijas po baldų salonus, centrus, parduotuves. „Mes norėjome, kad mūsų vonios kambario įranga, baldai, visas interjero sprendimas būtų unikalus. Nenorėjome, kad tai būtų dar viena standartinė vonia, kokių yra pilna, ir tiesiog pas kiekvienus žmones gali surasti identiškai atrodančią vonią. Štai dėl ko vonia pas mus dabar yra tikrai daug geresnė. Ji atrodo kur kas geriau negu bet kokia kita erdvė. Taigi, baldų salonuose ir interjero kataloguose suradome idėjas. Nutarėme, kad mūsų vonia primins gamtą. Tai bus tarsi laukinė aplinka, kur kyšo kokosai, kur bėga kriokliai, kur tu ateini išsiprausti tarsi į kažkokią gražią gamtos oazę. Juk kas maloniau vasarą yra jeigu ne maudytis ežere. Lietuvoje ežerų privatizuoti negalima, tačiau gali turėti privačią vonią, kuri primins ežerą“, – prisimena idėjos ištakas šeimos galva.

Dirbo visa šeima

Kaip pasakoja šeimos atstovai, visą žiemą dėl vonios įrengimo jie plušėjo patys. Pasamdyti meistrai tvarkė miegamuosius, virtuvę dailino, įrengė svetainę, o štai vonią žmonės sukūrė patys, ir ji iš tiesų galėjo atrodyti ir atrodė neprilygstamai. Taigi, smagu, kad visa šeima rado laiko padirbėti prie vonios projekto, ir tai leido pažinti nuostabų vonios interjerą, pamatyti, kaip gali atrodyti tikrai graži vonia ir jos įrengimas. Šeima sako, kad labai smagu, kad ne tik taip puikiai viskas pavyko, bet kad ir dirbti drauge jiems sekėsi sklandžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *