Perkame auto dalis

Kartais autmobiliui kelios pakeistos autodalys gali grąžinti gyvenimą. Tačiau vienintelė bėda – reikia tas dalis turėti. Jeigu autodalys yra neparduodamos, nerandamos rinkoje, o gal labai brangios, tai ne visada apsimokės ir taisyti automobilį. Štai sąrašas dalių, kurių neverta išmesti, jeigu turite atsarginę. Kadangi bet kada jos gali prireikti vėl jums ar jūsų artimiesiems, kuriems tiesiog galėtumėte paskolinti ar parduoti kelias autodalis.

Reikalingas veidrodėlis

Viena iš itin dažnai keičiamų automobilio dalių yra veidrodėlis. Jis dažnai nukenčia nuo pravažiuojančių mašinų. Tarsi kokios atlėpusios ąsilo ausys, veidrodėliai žiūri į skirtingas puses ir kam nors vis užkliūva. Jau tapę normalu, kad bent kartais matome, kaip kieme sustatyti automobiliai grėsmingai liečiasi veidrodėliais. O kartais vienas būna ir nulenktas arba apdaužytas. Kartais kas nors sudaužyti veidrodėlį gali ir iš pavydo, neapykantos, keršto. Tačiau veidrodėlis, taip lengvai pažeidžiamas, yra labai svarbi autodalis, kadangi tik ji leidžia gerai matyti, kas vyksta automobilio užnugaryje.

Atsarginio rato paieška

Jeigu iš kur nors gavote atsarginį ratą, tai jį geriau ir turėkite, neišmeskite, net jeigu turite du. Visada kam nors vis prireikia atsarginio rato, ir ne visada pavyksta gauti tai laiku. Vieną ratą visada vežiokitės mašinoje, o kitą galite kad ir turėti garaže. Kai ateis diena, kai šių dalykų prireiks, tuomet puikiai žinosite, kam reikėjo to antro rato, ir džiaugsitės, kad šios autodalies kažkur nereikėjo ieškoti ir pirkti.

Mašinos durelės

O kartais prireikti gali ir visų mašinos durelių. Gauti tinkamo modelio ir spalvos dureles visada yra sunki užduotis. Dėl to dažnai durelės yra suteikiamos kitokios spalvos. Jeigu vienos spalvos mašinai pavyksta rasti kitos spalvos dureles, meistrai dažnai už papildomą mokestį gali pasiūlyti ir jas perdažyti, ir čia nebus nieko keisto. Patys tokios užduoties geriau nesiimkite nes jeigu neturite nei praktikos, nei tinkamų įrankių, tai geriau nieko nepadarysite.

Ką daryti su seniausia mašina

Aišku, būna, kai suprantame, kad ši mašina tokia sena, kad daugiau neverta pirkti jokių auto dalių, daugiau neverta daryti nieko, kad ji vėl važiuotų. Juk tai investavimas į nieką. Į kažką, kas niekada neatsipirks. Dėl to geras patarimas, ką daryti su labai sena mašina, būtų tiesiog tas autodalis palikti metalo supirkimui. Liaudyje jis vadinamas „šrotu“, ir ten savo seną mašiną gali atvaryti kiekvienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *