Trys visiškai skirtingi gimtadieniai

Ar kada nors pagalvojote, kad renginiu organizavimas Telsiuose ar kitame mažame miestelyje gali būti labai įvairus. Net jeigu rengiate paprastą kažkieno gimtadienį, jis gali būti kaskart vis kitoks. Profesionalūs renginių organizatoriai Telšiuose surengė pluoštą gimtadienių per praėjusius 10 metų. Štai trys gimtadieniai, kurie visi yra visiškai skirtingi, ir įrodo teiginį, kad kiekvienas gimtadienis gali būti toks skirtingas, jog atrodys tiesiog neatpažįstamai kitoks.

Iškilmingas jubiliejus

Paprastai giminės galvoja, jog patys gali suorganizuoti iškilmingus jubiliejus, ir šie atrodys ne ką prasčiau, nei profesionalūs. Tačiau vieną kartą patikėjus profesionalams darbus, galima pasidžiaugti, jog jubiliejus pavyko tikrai šaunus. Ką nudirbo renginių organizatoriai? Viskas prasideda nuo smulkmenų, jomis ir pasibaigia. Iš tiesų, geras renginys susideda iš mažų detalių. Taigi, pirmiausia – kvietimai. Jie visi buvo išsiųsti šventės svečiams, likus mėnesiui iki jubiliejaus. Tai pakankamas, kartu optimalus laikas žmonėms susiplanuoti savo laiką. Tie, kas labai norės atvykti, dar spės atšaukti kitus planus, o tie, kas norės išvengti – spės tai pačiai dienai suplanuoti kažką kito neva neatidėliotino. Taip pat buvo išnuomotos prabangios patalpos su labai gražia aplinka. Reikėjo ir surasti, kas pagamino tikrai gražų vaišių stalą. Būtent tai leido deramai atšvęsti. Dažniausiai šventės būdavo suneštinės arba pati jubiliatė gamindavo savo kulinarinius šedevrus. Bet, kuo daugiau svečių – tuo daugiau darbo prie puodų. Taigi, šį kartą viską nudirbo užsakyto maisto virėjos, o žmones vaišino liokajai. Į šventę buvo pakviesti ir mėgstami klasikinės muzikos atlikėjai, kurie atliko visą muziką, kurią tikra mėgsta šventės dalyviai.

Žaisminga pilnametystė

Kitas visiškai kitoks gimtadienis – tai 18 metų sulaukusios merginos šventė. Tai taip pat yra amžiaus slenkstis, kurį visada verta paminėti. Šia proga buvo surengta graži šventė prie ežero. Dalyvavo ir giminės, bet daugiausia buvo moksleivės draugių iš mokyklos. Alkoholio buvo nedaug, nes oficialiai – tai pirma proga, kada jau galima vartoti svaigiuosius gėrimus. Šventės organizatoriai taip pat parūpino ir filmų peržiūrų vakarą, kuris susilaukė ne mažesnio susidomėjimo negu diskoteka.

Linksmas vaikų vakarėlis

Vaikams gimtadienius organizuoti – vienas malonumas. Bet ir tai geriau patikėti profesionalams į rankas. Jeigu pas vieną vaiką per gimtadienį buvo batutas, tai pas kitą jau turėtų būti kažkas kitas. Dar ne per seniausiai į Lietuvą atėjo tokių žymesnių gimtadienių vaikams organizavimo paslaugos. Seniau tik per filmus matydavome, kaip į vaikų gimtadienį ateina klounas.

Vienas komentarats

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *